TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

پولیفت

پولیفتپولیفت Lever Hoist ابزاری مکانیکی با ساختاری شبیه به جرثقیل دستی می باشد. پولیفت ها از سیستم چرخدنده زنجیری استفاده می کنند البته نمونه های سیم بکسلی از آنها نیز وجود دارد اما کاربری محدودتری دارد. پولیفت ها اغلب برای جابجایی و حفظ موقعیت مکانیکی ستون ها و دکل ها که یک تکیه گاهی بر روی سطح دارند مورد استفاده قرار می گیرند. پولیفت ها اغلب در تناژ 1.6 تن الی 9 تن تولید و در بازار موجود می باشند. بر خلاف جرثقیل دستی که در آن اویز بصورت عمودی قرار دارد در اغلب موارد و با اتصال قلاب پولیفت بر روی دکل ها و سوزه ها و ستون ها اتصال پولیفت بصورت زاویه دار قرار می گیرد. تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع پولیفت با برند ها و تناژ مختلف در ایران است.


اجزای تشکیل دهنده پولیفت


اجزای تکشیل دهنده پولیفت نیز شباهت های زیادی به اجزای تشکیل دهنده جرثقیل دستی دارند با این تفاوت اصلی که در ساختمان پولیفت تنها از یک زنجیر بار استفاده شده و زنجیر دستی وجود ندارد. در عوض پولیفت مجهز به یک اهرم دستی می باشد که با حرکت دورانی توسط دست به حرکت چرخدنده با قطر بیشتر می پردازد. بر روی ساختمان پولیفت نیز از دو قلاب استفاده شده یکی متصل به بالای بدنه پولیفت بوده و نقش تکیه گاه را برای پولیفت بازی می کند و دیگری در انتهای زنجیر بار متصل شده که برای اتصال به بار مورد استفاده قرار می گیرد. گرید زنجیر بار پولیفت فولادی G80 می باشد که مقاومت کششی مناسبی را برای معلق نگهداشتن و یا کشش بار ایفا کند. تکین بکسل استعلام قیمت پولیفت با برند های مختلف در کوتاهترین زمان.

پولیفت زنجیری ویتال VITAL

پولیفت زنجیری ویتال VITAL که در صورت اصلی بودن محصول کشور ژاپن می باشد یکی از ادوات قدرتمند در حفظ تعادل و نگهداشتن بار با موقعست های مختلف و در شرایط ویژه می باشد. پولیفت ویتال VITAL که توسط این کمپانی با تخصص تولید ابزار آلات صرفا مکانیکی شامل جرثقیل دستی ، پولیفت و ترولی سقفی تولید می شود دارای ضریب امنیتی بالایی است. بگونه ای که پولیفت ویتال VITAL با ضریب امنیتی 5:2 یعنی تا 2.5 برابر بالاتر از توان اسمی خود پس از تولید در مرحله تست قرار می گیرد. از اتصالات اصلی پولیفت ویتال از نوع زنجیری تک زنجیر فولادی با تنسایل مقاومتی بالا که اغلب به رنگ مشکی با سطحی فسفاته که در برابر زنگ زدگی ناشی از خورنده های رقیق مقاومت دارد در بازار عرضه می شود. طول زنجیر پولیفت و قطر مفتول بکار گرفته شده در تولید آن به قابلیت های لیفتینگ پولیفت بستگی دارد. پولیفت ویتال VITAL اصلی از 0.8 تن الی 9 تن عرضه می شود. اغلب نمونه های پولیفت موجود در بازار که تحت نام ویتال VITAL وارد و عرضه می شوند نمونه هایی طرح و تولید کشور چین هستند.

پولیفت زنجیری ویتال VITAL

پولیفت 0.8 تن ویتال VITAL

پولیفت 0.8 تن ویتال VITAL 0.8 Ton Level Hoist که هر چند با قابلیت اسمی 0.8 تن در حالت آویز معرفی شده است اما با توجه به اینکه در اغلب کاربری ها یک تکیه گاه برای اجسام متصل شده به زنجیر پولیفت مورد استفاده قرار می گیرد در واقع قابلیت بالاتری برای لیفتینگ دارد. علاوه بر این در صورتیکه پولیفت 0.8 تن ویتال VITAL از نوع اصلی ژاپنی باشد در مرحله آزمایش و قبل از عرضه به بازار با ضریب امنیتی 5:2 تست شده و در واقع با باری 2.5 برابر توان اسمی مورد تست قرار می گیرد. از آنجایی که اغلب پولیفت ها با نام ویتال در بازار نمونه طرح چینی هستند که البته قابلیت های مناسبی نیز با در نظر داشتن قیمت بسیار پایین دارند توان اسمی با قابلیت های آنها برابر بوده و برای بار های کمتر از 800 کیلوگرم می بایست از این پولیفت دستی زنجیری استفاده نمود. تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع پولیفت دستی زنجیری در ایران می باشد.

پولیفت 0.8 تن ویتال VITAL

پولیفت ویتال ژاپن VITAL 1.6 تن

پولیفت ویتال ژاپن VITAL 1.6 تن Lever hoist که دارای زنجیر فولادی پر کربن از گرید G80 می باشد دارای توان نامی 1.6 که در حالت آویز اندازه گیری زده شده و با ضریب امنیتی بالایی برای کاربری هایی بیش از این میزان و به منظور پیش بینی تنش های ناخواسته بر اصثر اعمال یکباره بار و ضربه به بازار عرضه می شود. در صورتیکه این پولیفت صنعتی که یکی از ابزار آلات بسیار پرکاربرد در لیفتینگ محسوب می شود محصول ژاپنی باشد در مرحله تست با وزنه 4 تن تست می شود تا ضریب امنیتی بسیار بالایی را داشته باشد. در تعلیق بار انواع دکل های مخابراتی، تیر های آهنی و قرار دهی سازه ها در موقعیتی خاص از پولیفت ویتال ژاپن VITAL 1.6 تن استفاده می شود. اغلب محصولات در کشور ایران با این پلاک نمونه های طرح چینی هستند و البته با رعایت استاندارد هایی دقیق و کیفیتی مناسب تولید شده اند. تکین بکسل وارد کننده انواع ادوات لیفتینگ با سیم بکسل و زنجیر بار فولادی شامل انواع پولیفت های صنعتی می باشد.

پولیفت ویتال ژاپن VITAL 1.6 تن
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2020 | All ights Reserved | takinboxel Corporation