TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

مشخصات پولیفت زنجیری YALE آمریکا سری D85

Yale D85 یک پولیفت اهرمی است که حداقل نیاز به بازبینی دارد. معمولاً به عنوان پولیفت اهرمی «اصلی» شناخته می شوم و پولیفت هایی که بیش از 30 سال هنوز در سرویس هستند. D85 از فولاد ریخته گری ساخته شده است و وزن آن سنگین تر و بیشتر از قیمت تمام شده در بازار است ، اگرچه اگر دوام مورد نیاز شما باشد ، D85 همان چیزی است که باید خریداری کنید. ظرفیت ها تا 10 تن افزایش می یابد و می توان آن را با زنجیره غلتکی و محافظت از اضافه بار تهیه کرد.


تقریباً کاربردهای نامحدود پولیفت ییل YALE سری D85 در تعمیر و نگهداری ، استخراج معادن ، ساخت و ساز ، ساخت فولاد ، کشتی سازی و کاربری ، صنایع نفت و گاز. ایده آل برای جابجایی و لکه بینی ماشین های سنگین و ایمن سازی بارهای سنگین ، تنظیم لوله ها و غیره را در منهول ها و ترانشه ها ساده می کند که این کاربری در مقایسه با کاربری جرثقیل های دستی مطرح می شود.

مشخصات مکانیکی پولیفت زنجیری سری D85


شیار بار چدنی گرافیتی برای زنجیر پیوند دارای جیب های زنجیره ای ماشین کاری شده دقیق برای تناسب دقیق و دوام زنجیره بار است. زنجیر چرخ غلتکی از فولاد کروم مولیبدن حرارتی با دندانهای دقیق تراشیده شده برای اطمینان از حرکت صاف زنجیر ساخته شده است.


هر پولیفت اهرم ضامن دار ییل با اضافه بار آزمایش شده در کارخانه است. واحدها با یک گواهینامه آزمون که شماره سریال را نشان می دهد ، ارائه می شوند. دستورالعمل های عملیاتی حاوی اعلامیه مطابقت EC نیز به هر واحد پیوست می شوند.

تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2021 | All ights Reserved | takinboxel Corporation