TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

جرثقیل ویتال

جرثقیل ویتال logoجرثقیل ویتال VITAL محصولی از کشور ژاپن می باشد که بصورت تخصصی در زمینه تولید ادوات لیفتینگ از نوع دستی تمرکز دارد. جرثقیل ویتال در تناژ مختلف از 1 الی 25 تن تولید می شود اما قابلیت های اصلی جرثقیل دستی برای تناژ 1 الی 5 تن می باشد که در آن سرعت عمل جرثقیل دستی قابل قبول می باشد. جرثقیل ویتال VITAL با ضریب امنیتی بسیار بالایی تولید می شود و دارای استاندارد های بسیار دقیقی است بگونه ای که در صورت استفاده از جرثقیل ویتال VITAL اصلی ژاپنی قابلیت لیفتینگ تا 2 برابر توان اسمی نیز که در مرحله تست در کارخانه انجام شده است وجود دارد. تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده جرثقیل ویتال و کلیه محصولات برند ویتال VITAL ژاپن در ایران می باشد.

تنوع محصولات جرثقیل ویتال VITAL

همانطور که پیشتر اشاره شد تخصص اصلی برند ویتال VITAL تولید تجهیزات مکانیکی لیفتینگ بار از نوع دستی می باشد. علاوه بر جرثقیل دستی تولید انواع پولیفت زنجیری و ترولی های سقفی که برای اتصال جرثقیل بکار گرفته می شود نیز از دیگر تولیدات برند ویتال است. جرثقیل دستی ویتال VITAL اغلب از نوع 2 کاره همرا با قلاب اتصال سقفی تولید می شود اما نمونه های چهار کاره دارای ترولی ترولی سقفی با برند ویتال VITAL نیز وجود دارند. محصولات ویتال دارای ضریب امنیتی بسیار بالایی بوده و با بکارگیری ترکیبات آلیاژی بسیار سخت با تنسایل مقاومت کششی بالایی تولید می شوند. جرثقیل ویتال مجهز به زنجیر های دستی و زنجیر فولادی بار در گرید G80 می باشد.

جرثقیل زنجیری ویتال VITAL 1 تن

جرثقیل زنجیری ویتال VITAL 1 تن VITAL chain block در تناژ مختلف اغلب تا 5 تن تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. البته تناژ های بالاتر جرثقیل زنجیری ویتال VITAL نیز وجود دارد که به 25 تن نیز می رسد اما بالا رفتن تناژ با کاهش سرعت عملکرد جرثقیل دستی همراه بوده بگونه ای که در تناژ 25 تن با گردش زیاد زنجیر دستی بار به میزان بسیار نامحسوسی جابجا می شود. جرثقیل دستی 1 تن ویتال VITAL با زنجیر دستی 3 و 6 متری عرضه می شود اغلب دارای زنجیر فولادی از گرید G80 و با سایز 8 میلیمتر می باشد. جرثقیل دستی ویتال در 3 سری مختف یعنی سری VP5 , VL5 , VH5 تولید می شود که دارای مشخصات فنی مختلفی نیز می باشند.جرثقیل دستی 1 تن ویتال VITAL به صورت قلاب سقفی مورد استفاده قرار گرفته که کاربری 2 کاره دارد اما می توان بجای قلاب ترولی های ویتال را نیز که برای اتصال ریل سقفی تولید شده اند استفاده نمود که به تبدیل 4 کاره جرثقیل دستی می انجامد.

جرثقیل زنجیری ویتال VITAL 1 تن
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation