TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

سیم بکسل چینی

سیم بکسل چینی logoسیم بکسل چینی در حال حاضر سهم عمده ای از انواع سیم بکسل موجود در بازار نه تنها در ایران بلکه در سطح دنیا را به خود اختصاص داده است. سیم بکسل های چینی نیز در حال حاضر با بکارگیری مدرن ترین دستگاه های صنعتی تولید سیم بکسل که اغلب دستگاه ها تولید کشور های صنعتی اروپایی مانند آلمان هستند تولید می شوند. سیم بکسل چینی با برند های مختلفی در ایران موجود و عرضه می شوند و دارای مشخصات کیفی مختلفی نیز هستند. تنسایل مقاومتی که یکی از معیار های مهم در انتخاب سیم بکسل محسوب می شود برای سیم بکسل چینی در بازه 1560 N/mm2 برای سیم بکسل هایی با کاربری های عمومی و در درجات بالاتر با تنسایل مقاومتی 1770، 1960 و حتی سیم بکسل چینی در گرید 2160 نیز برای برخی از کاربری ها مانند سیم بکسل نتاب تاور کرین ها تولید می شود.

مقایسه قیمت سیم بکسل چینی با برند های معتبر

طبیعتا قیمت سیم بکسل های تولید چین در مقایسه با برند های معتبر تولید کننده سیم بکسل مانند سیم بکسل گوستاولف Gustav Wolf آلمان یا سیم بکسل کیس وایر کره پایین تر می باشد. در اغلب موارد کیفیت سیم بکسل چینی نیز به همین منوال پایین تر از کیفیت سیم بکسل های کره ای و آلمانی و یا برند های معتبر اروپایی و آمریکایی تولید کننده سیم بکسل می باشد. اما هزینه بالاتر تنها زمانی توجیه دارد که کاربری سیم بکسل خاص بوده و تحت تاثیر تنش های سنگینی نیز قرار دارد. در غیر این صورت حتی برای کاربری های معمولی صنعتی در صورت استفاده از سیم بکسل چینی با کیفیت مرغوب اغلب کاربری مناسبی را فراهم می آورد.

سیم بکسل آسانسوری چینی

سیم بکسل آسانسوری چینی Chinese elevator wire rope که با دو ساختار کاملا متفاوت یکی برای اتصال کابین آسانسور با ساختار فولادی و دیگری برای اتصال گاورنر آسانسور با ساختاری ترکیبی فولادی و کنفی با محوریت الیاف کنفی تولید می شود. امروزه به جز در موارد خیلی حساس که برای کاربری از سیم بکسل آسانسوری گوستاولف آلمان استفاده می شود که دارای بالاترین قابلیت چه از نظر میزان کششی، انعطاف و طول عمر در میان سیم بکسل آسانسوری موجود در بازار می باشد اغلب از سیم بکسل آسانسوری چینی با برند های مختلف استفاده می شود. شایان ذکر است با توجه به به روز رسانی و بهبود ماشین آلات صنعتی تولید کننده مورد استفاده در تولید سیم بکسل کیفیت سیم بکسل آسانسوری چینی نیز در طی دها های گذشته بهبود بسیاری داشته است. یکی از اصلی ترین تولید کنندگان سیم بکسل آسانسوری در چین که محصولات آن بصورن پیوسته در ایارن توسط وارد کنندگان این محصول وارد می شود شرکت JIANGSU می باشد که سیم بکسل آسانسوری را هم بصورت مغز فولادی و هم بصورت مغز کنفی تولید و به بازار عرضه می کند.

سیم بکسل آسانسوری چینی
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation