TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

اتصالات زنجیر کروزبی

اتصالات زنجیر کروزبی logoاتصالات زنجیر کروزبی CROSBY در واقع در زمره قدیمی ترین و شناخته شده ترین برند های تولید کننده اتصالات زنجیر و سیم بکسل شناخته می شود. تخصص اصلی اتصالات کروزبی در زمینه تولید انواع اتصالات از گرید های بالای فولادی تا تناژ لیفتینگ بسیار بالا و در مواردی بالای 250 تن می باشد. اتصالات کروزبی نه تنها دارای متریال بسیار ویژه و مراحل خاص فراوری فلزات می باشد بلکه دارای طراحی هایی منحصر به فرد که منجر به افزایش مقاومت کششی، خمشی و سایشی اتصالات کروزبی تحت بارگذاری های شدید می شود می انجامد. در اتصالات زنجیر فولادی بار از انواع اتصالات کروزبی شامل انواع قلاب، انواع شکل، انواع مهارکش، حلقه فولادی و دیگر اتصالات سیم بکسل و زنجیر استفاده شده است. البته برند کروزبی CROSBY به تولید زنجیر فولادی بار در گرید های بالا مانند گرید G100 , گرید G120 نیز می پردازد.

فناوری تولید زنجیر و اتصالات کروزبی

زنجیر کروزبی و اتصالات این برند مطابق با استاندارد های ASTM صنایع کشور آمریکا با ابعاد اینچی تولید می شوند. تکنولوژی تولید زنجیر و اتصالات کروزبی در سه دسته فناوری طراحی قطعات، انتخاب ترکیبات شیمیایی مناسب و آلیاژ های ویژه فلزی و در نهایت عملیات ویژه حرارتی قابل بررسی می باشد. دو مورد اول از سه مورد به روش مهندسی معکوس قابل دسترسی بوده و بررسی طراحی به شکل ساده و آنالیز متریال ترکیبات آلیاژی بکار رفته در تولید زنجیر و اتصالات کروزبی را مشخص می سازد. با این وجود عملیات سخت کاری حرارتی که به منظور دستیابی به تنسایل و سختی سطحی بالا می باشد بصورت خاص برای هر برندی صورت گرفته و یکی از راز های کیفی اتصالات کروزبی می باشد. در واقع عملیات حرارتی می تواند تا دماهای مشخص با سرعت سرمایش و گرمایش طی مراحل متعدد اناجم گیرد که در نهایت به انسجام ساختار آلیاژ فولاد و مقاومت بالاتر بیانجامد.

زنجیر بار کروزبی فولادی CROSBY

زنجیر بار کروزبی فولادی CROSBY Lifting Chain که محصولی اصلی از کشور آمریکا می باشد از گرید های بالا و مختلفی از آلیاژ فولادی تولید می شود و دارای تنسایل مقاومتی بسیار بالایی است. سه گرید از زنجیر فولادی کروزبی CROSBY یعنی گرید های G80 , G100 , G120 که در رنگ های مختلفی نیز عرضه می شوند دارای کاربری های صنعتی مختلفی هستند. امروزه برند های معتبر دیگری نیز مانند YALE , Green Pin بصورت موازی به تولید انواع زنجیر و اتصالات زنجیر فولادی مبادرت دارند. استاندارد بکار گرفته شده در تولید زنجیر بار فولادی کروزبی Crosby که بر روی ساز های مختلفی من جمله جرثقیل برقی و جرثقیل دستی بکار گرفته می شود اغلب استاندارد ابعادی اینچی طبق استاندارد آمریکایی ASTM می باشد. زنجیر کروزبی CROSBY گرید 100 که اغلب به رنگ

زنجیر بار کروزبی فولادی CROSBY
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation