TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل
اتصالات استیل

اتصالات استیل

تکین بکسل وارد کننده انواع اتصالات استنلس استیل سیم بکسل و زنجیر در ایران می باشد. اتصالات استیل نه تنها برای ایجاد انواع اسلینگ های زنجیری بلکه برای ایجاد سازه های مختلف زنجیری و سیم بکسلی بکار گرفته می شوند. برخی از اتصالات استیل حتی کاربرد زینتی داشته و از برخی اتصالات استیل بعنوان یراق آلات نیز در تولید انواع اکسسوری استفاده می شود. اتصالات استنلس استیل نه تنها در برابر آب و رطوبت مقاومت مناسبی دارند که در واقع اصلی ترین دلیل استفاده از این قطعات در صنایع محسوب می شود بلکه دارای رنگی براق و جذاب هستند که سبب افزایش استفاده روز افزون از اتصالات استیل شده است. اتصالات استیل را در زبان انگلیسی با نام های مختلفی مانند Stainless steel rigging, Stainless steel accessories می شناسند.

گرید های مختلف اتصالات استیل

بطور کلی چند گرید از استنلس استیل دارای کاربری های صنعتی فراوانی هستند که در این میان استیل 304، استیل 310، استیل 312 و استیل 316 دارای کاربری های عمده ای هستند استیل 310 و 312 اغلب به سبب مقاومت ها و مشخصات حرارتی مورد استقبال برخی از صنایع قرار دارند. اما در صنایع سنگین مانند اتصالات استنلس استیل، پیچ و مهره استنلس استیل و ... اغلب از دو گرید استنلس استیل 304 و 316 استفاده می شود که هر یک دارای مشخصات مکانیکی و شیمیایی مختص به خود هستند. در مقایسه اولیه باید گفت دو گرید اتصالات استیل 304 و 316 هر دو دارای مشخصات مکانیکی از تنسایل و مقاومت سایشی نسبتا برابری هستند و تفاوت اصلی آنها در مشخصات شیمیایی آنها نمود می یابد.

در هر دو گرید اتصاالت استیل 304 و 316 از درصد بالا و نسبتا برابری از کروم با درصد بین 17-18 % و درصد بالایی از نیکل Ni با درصد حدود 8% استفاده شده است. شاید مهمترین و بارزترین تفاوت بین دو گرید استنلس استیل 304 و 316 وجود دو درصد عنصر فلزی مولیبدنیوم با نماد شیمیایی Mo در ساختار اتصالات استیل 316 می باشد. این درصد از مولیبدنیوم هر چند کوچک اما تاثیر قابل توجهی در قابلیت مقابله در برابر زنگ زدگی بالاخص در برابر کلرید ها به اتصالات استیل می دهد. علاوه بر این تاثیر وجود مولیبدنیوم در اتصالات استیل 316 سبب کاهش چشم گیر جاذبه به سمت میدان مغناطیسی می شود. از این رو در کل اتصالات استنلس استیل با گرید 316 را نگیر نیز می نامند بدین معنا که جذب آهنربا نمی شود.

قلاب استیل
قلاب استیل
شگل استیل
شگل استیل
مهارکش استیل
مهارکش استیل
بست بکسل استیل
بست بکسل استیل
حلقه فولادی استیل
حلقه فولادی استیل
قلاب دینام استیل
قلاب دینام استیل
رابط زنجیر استیل
رابط زنجیر استیل
گوشواره استیل
گوشواره استیل
قرقره استیل
قرقره استیل
سوکت استیل
سوکت استیل
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2020 | All ights Reserved | takinboxel Corporation