TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

پولیفت ییل YALE زنجیری


پولیفت دستی با ساختاری فولادی مهر و موم شده و طراحی جمع و جور. پولیفت ییل UNO مجهز به یک اهرم دستی کروم سخت و یک بلوک پایین محکم با اتصالات پیچ و مهره محصور شده برای جلوگیری از برش و شل شدن مهره ها است. راهنمای زنجیره ای در محفظه یکپارچه پولیفت قرار گرفته است تا رسوب و گرفتگی زنجیر را در لبه بار از بین ببرد.


به دلیل دنده بهینه سازی ، حداقل تلاش برای کار با پولیفت دستی ییل YALE لازم است. دستگاه زنجیر زنی استاندارد برای اتصال سریع بار یا کشیدن زنجیر از طریق پولیفت در هر دو جهت است. وزن کم تارا و یک وسیله زنجیر آزاد صاف ، سازمان ملل متحد را به ابزاری مفید و جهانی تبدیل کرده است. پولیفت های ییل یا بصورت استاندارد از زنجیر G80 بار برخوردار هستند و یا می توانند طول زنجیر ها را در کارگاه طبق نیاز افزایش داد ه شوند.

مشخصات زنجیر دستی و بار پولیفت ییل YALE


با استفاده از ویژگی زنجیرزنی آزاد ، زنجیره بار را می توان آزادانه از طریق پولیفت کشید (در دو جهت بلند کردن و پایین آمدن).

مزیت این است که با بلند کردن ارتفاع بالا می توان زنجیره بار را به سرعت از طریق پولیفت کشید تا به طول و ادعای زنجیره مورد نیاز برسد. تمام دستگاه های زنجیری که در پولیفت های ییل نصب شده اند به طور خودکار کار می کنند ، این بدان معناست که در صورت اعمال بار یا بیشتر از مقدار تعریف شده ، نوع ترمز پیچ و دیسکی کار می کند و بار را ایمن نگه می دارد.

پولیفت ییل YALE زنجیری
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2021 | All ights Reserved | takinboxel Corporation