TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

گوشواره استیل

گوشواره استیلگوشواره استیل Stainless steel thimble از جمله اتصالات استنلس استیل می باشد که تنها برای سیم بکسل ها بکار گرفته شده و بصورت مشترک با زنجیر استیل بکار نمی رود. گوشواره استیل در ایجاد اسلینگ سیم بکسلی با پرس سیم بکسل استنلس استیل بکار گرفته می شود و سایز آن نیز تابع سایز سیم بکسل استیل می باشد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع گوشواره استنلس استیل در ایران می باشد.


اهمیت استفاده از گوشواره استیل


در اتصالات اسلینگ سیم بکسل استیل سطح سیم و استرند ها در نقطه چشمی حساس بوده و برای به حداقل رسانیدن آسیب به سطح مفتول های سیم بکسل استیل در نقطه چشمی و قبل از پرس از گوشواره استیل استفاده می شود. این گوشواره که دور تا دور چشمی افتاده و در نقطه پایینی به بوش پرس ختم می شود با گریدی برابر با گرید سیم بکسل استیل یعنی یکی از گرید های 304 و 316 انتخاب می شود. سایز بندی های مختلفی از گوشواره استیل وجود دارد که انتخاب آن متناسب با سایز سیم بکسل استیل است.

گوشواره استنلس استیل طرح اروپایی

گوشواره استنلس استیل طرح اروپایی Stainless steel wire rope European type thimble یکی از اتصالات برای تولید اسلینگ سیم بکسل استیل می باشد که گاهی پس از بافت و گاهی نیز بدون یناز به بافت و تنها طی پرس سیم بکسل استیل همراه با بوش استیل مورد استفاده قرار می گیرد. گوشواره استنلس استیل طرح اروپایی دارای یک انحنای داخلی می باشد که متناسب با سایز سیم بکسل استیل برای پرس انتخاب می شود و پس از ایجاد چشمی و قبل از نقطه به هم رسی سیم بکسل دوبل قرار گرفته و پس از پرس در موقعیت خود کاملا فیکس می شود. گوشواره استنلس استیل طرح اروپایی در هر دو گرید 304 بگیر و 316 نگیر استنلس استیل تولید می شود و انتخاب آن تابع گرید استیل سیم بکسل می باشد و دارای سایز های اینچی و میلیمتری می باشد. کاربری گوشواره استنلس استیل طرح اروپایی برای به حداقل رساندن سایش سطحی بر روی سطح مفتول های سیم بکسل استیل می باشد و نقشی بسیار تاثیر گذار در طول همر این سیم بکسل دارد.

مشاهده جدول
گوشواره استنلس استیل طرح اروپایی

گوشواره استنلس استیل G-411

گوشواره استنلس استیل G-411 stainless steel thimble یکی دیگر از استاندارد های بین المللی تولید گوشواره برای اتصالات سیم بکسل استنلس استیل محسوب می شود. این استاندارد به تبیین ضخامت ورق بکار گرفته شده در تولید گوشواره استنلس استیل بر حسب سایز، میزان قوص و انحنای ایجاد شده در تولید و مبین حداقل تنسایل مقاومتی و سختی سطحی گوشواره استنلس استیل G-411 که دو فاکتور تاثیر گذار در عملکرد گوشواره استنلس استیل در کاهش سایش سطحی و تعلیق فشار بر بافت و استرند های سیم بکسل استیل می باشند. تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده گوشواره استنلس استیل G-411 در سایز های مختلف متناسب با سایز سیم بکسل و ارائه دهنده مشاوره رایگان خرید انواع اتصالات استنلس استیل در ایران می باشد. این استاندارد از گوشواره استنلس استیل نیز در دو گرید 304 , 316 استنلس استیل یافت می شود.

مشاهده جدول
گوشواره استنلس استیل G-411
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation