TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

قلاب استیل

قلاب استیلقلاب استیل Stainless steel hook یکی از اتصالات سیم بکسل استیل و زنجیر استیل می باشد که نه تنها در صنایع لیفتینگ بلکه برای کاربری های صنعتی و غیر صنعتی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب استیل در شکل های مختلفی بصورت ثابت و بصورت گردانريال بصورت ساده و ضامن دار با استاندارد های اروپایی و آمریکایی مختلفی تولید می شود. قلاب استیل را هم بر حسب سایز و هم بر حسب تناژ اتصال لیفتینگ می توان خریداری نمود. رنگ براق و ظاهر زیبای قلاب استیل سبب شده است تا اکنون بعنوان یکی از انواع یراق آلات زینتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع قلاب استنلس استیل در شکل ها و استاندارد های مختلف، در سایز ها و با گرید های متنوعی در ایران می باشد.


اطلاعات فنی مکانیکی قلاب استیل


قلاب استنلس استیل در زمره پر کاربردترین نوع اتصالات استنلس استیل قرار دارد که تنوع شکل و سایز بندی آن نیز بسیار گسترده می باشد. بسته به اینکه در چه شرایط کاری و محیطی و با چه هدفی از قلاب استنلس استیل استفاده می شود می توان گرید های مختلفی از قلاب استیل بگیر گرید 304 و یا قلاب استیل نگیر گرید 316 را استفاده نمود. با توجه به اینکه قیمت قلاب استیل نگیر تحت تاثیر عنصر گرانبهای Mo در اسختار بالاتر از قیمت قلاب استیل بگیر 304 با تنسایل مقاومت کششی برابر و بسیاری خواص ضد زنگ برابر در محیط های معمولی می باشد می بایست انتخاب بین گرید های قلاب استنلس استیل بر حسب آگاهی کامل از شرایط کاری صورت پذیرد. برای کاربری های دریایی و معدنی که احتمال تماس قلاب استیل با خورنده های قدرتمند تر بالاخص در تماس با کلرید ها و اسید های کلری وجود دارد استفاده از قلاب استیل 316 به سبب مقاومت خوردگی بالاتر آن توصیه می شود. این در حالی است که برای استفاده از قلاب استیل بعنوان یراق آلات و زیرور آلات استفاده از قلاب استیل 304 به سبب قیمت پایین تر و کاربری مشابه توصیه می شود.

قلاب گردان استیل

قلاب گردان استیل Stainless steel swivel eye hoist hook یکی از انواع اتصالات استنلس استیل می باشد که بطور مشترک برای زنجیر استیل و سیم بکسل استیل اسلینگی مورد استفاده قرار می گیرد. این قلاب گردان استیل که کاربری آن بیشتر برای لیفتینگ با جرثقیل ها می باشد در سایز های مختلف با قابلیت لیفتینگ مختلف در بازار موجود می باشد. قلاب استیل نیز مانند دیگر اتصالات سیم بکسل استیل در دو گرید بگیر 304 و گرید نگیر 316 تولید و عرضه می شود و بدون نیاز به رنگ کاری و یا آبکاری مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب گردان استیل با قابلیت گردش نامحدود 360 درجه در هر دو سمت از ایجاد تنش های پیچشی در اتصالات اسلینگ سیم بکسل جلوگیری می کند.

مشاهده جدول
قلاب گردان استیل

قلاب دانه گیر استیل

قلاب دانه گیر استیل Stainless steel clevis grab hook از اتصالات زنجیر استنلس استیل محسوب می شود از آن برای قلاب شدن به دور دانه زنجیر بصورت پروفیل استفاده شده و نقشی موثر بر تغییر طول زنجیر اتصال دارد. سایز های زنجیر دانه گیر استیل متناسب با سایز زنجیر انتخاب شده و حدفاصل فک این قلاب استیل برابر با قطر مفتول بکار رفته در تولید زنجیر می باشد. قلاب دانه گیر استیل اغلب دارای سایز های اینچی می باشد که متناسب با سایز زنجیر اتصال انتخاب می شود. گرید 316 نگیر از قلاب دانه گیر استیل در صنایع به سبب خواص بسیار بالای ضد زنگی که دارد کاربری عمده ای داشته و بصورت بدون آبکاری مورد استفاده قرار می گیرد. تکین بکسل وارد کننده انواع قلاب استیل در سایز های مختلف و کلیه اتصالات سیم بکسل استیل در ایران می باشد.

مشاهده جدول
قلاب دانه گیر استیل

قلاب کارابین استیل

قلاب کارابین استیل Stainless steel snap hook در دو شکل مختلف که یکی از آنها با کد 5299C که دارای کاربری عمده تری می باشد و دیگری بصورت قلاب کارابین استنلس استیل دارای چشمی و پیچ تولید و عرضه میشود. بطور کلی قلاب کارابین استیل برای کاری بری های سبک همراه با سیم بکسل های سایز های کم و اغلب سیم بکسل روکش دار و یا همراه با انواع طناب های پلاستیکی و مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب کارابین استیل در دو گرید 304 و 316 مورد استفاده قرار گرفته و اغلب نیز در سایز های کوچک و متوسط تولید می شود. اتصال قلاب کارابین استیل ساده بصورت فنری ضامن دار و اتصال کارابین دارای چشمی اغلب توسط یک مهره که بر روی سطح دنده شده برش خورده کارابین حرکت می کند میسر می شود. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده تخصصی انواع قلاب استیل در سایز های مختلف و برای کاربری های مختلف در ایران می باشد.

مشاهده جدول
قلاب کارابین استیل
قلاب اس پین خور استیل گرید 316 گرید 304قلاب اس پین خور استیل گرید 316
قلاب فنری دو طرفه استیل 316 گرید 316قلاب فنری دو طرفه استیل 316
هرزگرد دو سر شگل استیل 316 گرید 316هرزگرد دو سر شگل استیل 316
هرزگرد یکسر حلقه یکسر شگل استیل گرید 316هرزگرد یکسر حلقه یکسر شگل استیل
قلاب ضامن دار ماشه ای استیل گرید 316قلاب ضامن دار ماشه ای استیل
قلاب اس گردان پین خور استیل گرید 316قلاب اس گردان پین خور استیل
قلاب گردان استیل گرید 316قلاب گردان استیل
قلاب فنری چشمی گردان گرید 316قلاب فنری چشمی گردان
قلاب فنری استیل گرید 316قلاب فنری استیل
قلاب کارابین حلقه دار استیل گرید 316قلاب کارابین حلقه دار استیل
قلاب کارابین پیچی حلقه دار استیل گرید 316قلاب کارابین پیچی حلقه دار استیل
قلاب پلیکان استیل گرید 316قلاب پلیکان استیل
قلاب پیکان با حلقه گرید 316قلاب پیکان با حلقه
قلاب دینام نری بلند با حلقه استیل گرید 316قلاب دینام نری بلند با حلقه استیل
هرزگرد دو سر شگل استیل گرید 316هرزگرد دو سر شگل استیل
هرزگرد یکسر حلقه یکسر شگل گرید 316هرزگرد یکسر حلقه یکسر شگل
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation