TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

قرقره استیل

قرقره استیلقرقره استیل Stainless steel pully یکی از ادواتی است که برای اتصالات سیم بکسل استیل طراحی شده است. کاربری اصلی قرقره استیل تغییر در زاویه اتصال سیم بکسل استیل چه بصورت تغییر 180% درجه در اتصالات آویز و یا تغییرات با زوایای کوچکتر در دیگر اتصالات می باشد. قرقره استیل نیز مانند دیگر اتصالات استنلس استیل با سایز های مختلف و متناسب با سایز سیم بکسل استیل انتخاب می شود. بازرگانی تکین بکسل بصورت تخصصی در امر واردات و عرضه قرقره استیل و کلیه اتصالات استیل سیم بکسل و زنجیر فعالیت می کند. قرقره استیل در اتصال بالا نیاز به یک تکیه گاه می باشد که یا بصورت آویز و یا بصورت دائمی این اتصال صورت میپذیرد.


شکل ها و استاندارد های مختلف قرقره استیل


قرقره استیل اولا هم بصورت تک شیار برای عبور یک رشته سیم بکسل استیل و هم بصورت دو شیار برای عبور سیم بکسل استیل دوبل طراحی می شود. نوع اتصال قرقره استیل می تواند اتصال ثابت بدون قابلیت تغییر زاویه و یا بصورت گردان با قابلیت تنظیم زاویه در اتصال قرقره استیل باشد. مانند دیگر انواع اتصالات استنلس استیل سیم بکسل قرقره استیل نیز دارای دو گرید یعنی گرید استیل بگیر 304 و گرید استیل نگیر 316 می باشد. با این وجود اغلب صنایع تنها از قرقره استنلس استیل گرید 316 که دارای حداکثر قابلیت مقاومت محیطی حتی در برابر کلرید ها است استفاده می کنند.

قرقره استنلس استیل تک

قرقره استنلس استیل تک Stainless steel single swivel pully از جمله اتصالات پر کاربرد استنلس استیل می باشد که نه تنها برای اتصالات سیم بکسل استیل بلکه برای اتصالات انواع طناب ها برای سازه های مختلف بالاخص در سازه های دریایی و کاربری های ساحلی مورد استفاده قرار می گیرد. قرقره استنلس استیل تک بصورت گردان با قابلیت گردش بصورت نا محدود در جهت ساعت گرد و یا پاد ساعت گرد را داشته و در سایز های مختلف متناسب با سایز طناب یا سیم بکسل انتخاب می شود. قرقره استنلس استیل تک در یک طرف از طریق حلقه یا چشمی به قلاب و یا در کاربری های طناب ابریشمی، کنفی و طناب های دریایی با ایجاد گره در یک نقطه متصل و در طرف دیگر یک مسیر برای حرکت روان طناب یا سیم بکسل استیل را فراهم می آورد. هر چند هر دو گرید قرقره استنلس استیل تک تولید می شوند اما قابلیت های برجسته تر گرید استنلس استیل 316 درخواست و کاربری این قرقره استیل را افزایش می دهد. چرخ قرار گرفته در داخل این قرقره استیل نیز از جنس استنلس استیل بوده و با روانی بسیار بالایی امکان حرکت و عبور طناب یا سیم بکسل را فراهم می آورد. تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع فرفره استنلس استیل در گرید ها و سایز های مختلف در ایران می باشد.

مشاهده جدول
قرقره استنلس استیل تک

قرقره استیل دوبل

قرقره استیل دوبل Stainless steel double swivel pully با قابلیت گردش نا محدود بصورت گردان در هر دو جهت تولید شده و در داخل آن از دو چرخ شیار دار گردن استفاده شده است که قابلیت گردش هم سو و همچنین خلاف جهت هم را دارند. شیار های چرخ های قرقره استنلس استیل دوبل متناسب با سایز طناب و یا سیم بکسل که قرار است از داخل آن عبور کند طراحی شده اند. کاربری قرقره استیل دوبل هم با سیم بکسل های استنلس استیل و هم با انواع طنای های دریایی و کنفی و طناب های مصنوعی صورت گرفته و دارای حرکت بسیار روان چرخ ها در داخل یک سازه استیل نگهدارنده که شرایط را برای اتصال ثابت قرقره استنلس استیل نیز بر روی یک نقطه فراهم می آورد نصب شده اند. در ساختار استنلس استیل این قرقره فولادی در گرید 304 از کروم و نیکل و در گرید 316 از درصد محدودی مولیبدنیوم استفاده شده که البته نقش موثری در کاهش خاصیت مغناطیس شو این قرقره استیل در میدان مغناطیسی آهنربا دارد. تکین بکسل وارد کننده انواع قرقره استنلس استیل در گرید های مختلف در ایران می باشد.

مشاهده جدول
قرقره استیل دوبل
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation