TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

شگل استیل

شگل استیلشگل استیل Stainless steel shackle که از آن هم در اتصالات سیم بکسل استیل و هم در اتصالات زنجیر استیل استفاده می شود یکی از انواع دیگر متعلقات استیل می باشد که در سایز های مختلف ، با استاندارد و شکل های مختلف و با گرید های مختلفی تولید و عرضه می شود. شگل استیل هم به شکل پینی و هم به شکل پیچ و مهره ای تولید می شود و دارای تنسایل مقاومت کششی 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشد که این میزان از مقاومت کششی برای کاربری لیفتینگ نیز می تواند قابل استفاده باشد. شگل استنلس استیل اغلب از نظر ظاهری در دو شکل شگل ساده که به آن شگل U یو یا شکل D نیز گفته می شود و همچنین شگل استیل تیپ اروپایی که به شکل استیل نعلی شکل نیز شهرت دارد تولید می شود. بارزگانی تکین بکسل وارد کننده انواع شگل استیل و ساختار های جانبی و شکل های ترکیبی شگل استیل در ایران با گرید ها و تیپ های مختلف می باشد.


اطلاعات فنی شگل استیل


شگل استیل نه تنها در تیپ ها و شکل های ترکیبی مختلفی تولید می شود بلکه دارای گرید های مختلف با ترکیبات شیمیایی متفاوت می باشد. در هر دو گرید کاربردی شگل استیل از دو عنصر فلزی پاییه با قابلیت الکترون دهی بالا یعنی حدود 18% کروم و حدود 8% نیکل استفاده شده است که خاصیت اصلی ضد اکسید شدن نیز در ساختار شگل استنلس استیل از وجود این دو عنصر فلزی پایه نشات می گیرد. گرید پایین تر شگل استیل یعنی استیل 304 اندکی خاصیت جذب با آهنربا دارد اما دارای مشخصات کششی کاملا برابری با گرید 316 شگل استیل که دارای قیمت بالاتر و اندکی تفاوت در ترکیبات شیمیایی است دارد. تفاوت اصلی گرید 316 شگل استیل با گرید 304 وجود عنصر فلزی گرانبهای مولیبدنیوم در ساختار هر چند به میزان بسیار کم و با درصد حداکثری 2% می باشد که سبب افزایش قیمت شگل استیل 316 نسبت به قیمت شگل استنلس استیل 304 شده است.

شگل نعلی استنلس استیل

شگل نعلی استنلس استیل European bow shackle یکی از پر کاربرد ترین نوع شگل استیل می باشد که بص.ورت پین دار و اغلب بصورت پیچی تولید می شود. شگل نعلی استنلس استیل بصورت مشترک هم در اتصالات سیم بکسل و هم برای اتصالات زنجیر استیل مورد استفاده قرار می گیرد و از ادوات لیفتینگ پر استفاده در اسلینگ می باشد. شگل نعلی استنلس استیل متشکل از یک بدنه نعلی شکل می باشد که قوص و خیز های موجود بر روی این طراحی برای برند های مختلف می تواند دارای شکل های مختلفی باشد. شگل نعلی استنلس استیل دارای بیشترین میزان کاربری در گرید 316 می باشد که علاوه بر آب و رطوبت در برابر کلرید ها نیز مقاومت مناسبی دارد. بدون نیاز به کوچکترین آبکاری سطحی شگل نعلی استنلس استیل بواسطه حظور درصد بالای کروم و نیکل در ساختار که مشخصات مکانیکی برابری را با شگل استیل گرید 304 با تنسایل مقاومتی 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع فراهم می آورد می باشد.

مشاهده جدول
شگل نعلی استنلس استیل

شگل یو استیل

شگل یو استیل Jis type Dee shackle نوعی از شگل استیل می باشد که بدنه آن به شکل U بوده که در فارسی به آن شگل یو استیل گفته می شود. این در حالی است که پس از بسته شدن پیچ یا پیچ و از دید کناری این شگل استیل به شکل حرف بزرگ انگلیسی D دیده می شود و از این رو نام انگلیسی آن اندکی متفاوت می باشد. شگل یو استنلس استیل نیز مانند دیگر ادوات استیل در هر دو گرید 304 و 316 قابل عرضه می باشد و در سایز های مختلف متناسب با وزن باری که به آن متصل می شود مورد استفاده قرار می گیرد. شگل یو استیل معمولا کاربری محدودتری نسبت به شگل نعلی شکل دارد اما نه تنها به شکل ساده بلکه بصورت پاراکورد نیز مورد استفاده قرار می گیرد. از شگل یو نیز هم در تولید اسلینگ سیم بکسل و هم در تولید اسلینگ های زنجیری استفاده می شود. شگل یو استیل هم همراه با پین و هم با اتصال پیچی بسته می شود.

مشاهده جدول
شگل یو استیل
قلاب چشمی اسلینگ استیل 316  گرید 316قلاب چشمی اسلینگ استیل 316
قید قفلی ثابت استیل 316  گرید 316قید قفلی ثابت استیل 316
شگل یو استیل پهن  گرید 316شگل یو استیل پهن
شگل پیچیده استنلس استیل 316  گرید 316شگل پیچیده استنلس استیل 316
قید قفلی گردان چشمی استیل  گرید 316قید قفلی گردان چشمی استیل
قلاب گردان استیل  گرید 316قلاب گردان استیل
شگل پاراکورد استیل  گرید 316شگل پاراکورد استیل
شگل یو بلند استیل  گرید 316شگل یو بلند استیل
قید قفلی گردان شگلی  گرید 316قید قفلی گردان شگلی
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation