TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

سوکت استیل

سوکت استیلسوکت استیل Stainless steel terminal یکی از اتصالات سیم بکسل استیل می باشد که با نام ترمینال استیل نیز شناخته می شود و از آن برای ایجاد سازه های سیم بکسلی استفاده می شود. کاربری سیم بکسل استیل هم به سبب خواص ضد زنگی که دارد و هم به جهت براق بودن و جذابیت ظاهری که دارد در صنایع سبک و سنگین و حتی در دکوراسیون نیاز به اتصالات سیم بکسل استیل در شکل های مختلف را نیز بالاتر می برد. سوکت استنلس استیل یکی از این اتصالات مهم می باشد که در ایجاد قاب ها، راه پله ها، نرده ها و دیگر اتصالات سیم بکسل استیل بکار گرفته می شود. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده تخصصی انواع سوکت و ترمینال استیل در ایران فعالیت دارد.


مشخصات مکانیکی سوکت یا ترمینال استیل


سوکت استیل یا ترمینال استیل دارای سایز های مختلفی می باشد و با توجه به این امر که سیم بکسل استیل در سایز های مختلف از داخل این ترمینال عبود می کند سایز ترمینال یا سوکت استنلس استیل متناسب با سایز سیم بکسل اتصالی انتخاب می شود. سوکت استنلس استیل نیز مانند دیگر انواع اتصالات سیم بکسل استنلس استیل در هر دو گرید 304 و 316 و با سایز های اینچی و میلیمتری تولید و عرضه می شود. تنسایل مقاومت کششس سوکت استنلس استیل برابر با 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشد که با تنسایل سیم بکسل استیل برابری می کند.

سوکت چشمی استنلس استیل

سوکت چشمی استنلس استیل Stainless steel swage eye terminals از جمله اتصالاتی است که بطور خاص برای سیم بکسل استیل و در تولید سازه های سیم بکسلی مورد استفاده قرار می گیرد. برای ایجاد بسیاری از سازه ها مانند پل ها و یا نرده های استیل از این قطعه استنلس استیل استفاده می شود. سایز سوکت چشمی استنلس استیل بطور دقیق پیرو سایز سیم بکسل استیل انتخاب شده و بر روی این سوکت یک سوراح سطحی به شکل دایره برای اتصالات دیگر که می تواند انواع قلاب و یا طناب های دیگر باشد بوجود آمده است. سوکت چشمی استنلس استی دارای یک پایه به شکل لوله استنلس استیل می باشد که در انها به تدریج دارای پخی شده و به انتخای تخت سوکت که سوراخ بر روی آن واقع شده است می رسد. گرید های G304 و G316 از سوکت چشمی استنلس استیل با تنسایل برابر 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع تولید شده و با اندکی اختلاف در مقاومت محیطی در برابر اکسید شدن و زنگ زدگی ناشی از تماس کلرید ها که برای گرید 316 از سوکت استیل به مراتب شرایط بهتری را فراهم می آورد قابل نصب می باشد. تکین بکسل استعلام قیمت سوکت استیل و ارائه دهنده مشاوره رایگان خرید و استفاده از سوکت چشمی استنلس استیل بر روی سازه های سیم بکسلی می باشد.

مشاهده جدول
سوکت چشمی استنلس استیل

سوکت چنگالی استنلس استیل

سوکت چنگالی استنلس استیل Stainless steel swage fork terminals یکی از محبوب ترین نوع ترمینال های سیم بکسل استیل محسوب می شود که در نقطه اتصال با سازه که می تواند یک را، جسم صلب و یا زنجیر باشد دارای یک سری به شکل چنگال بوده و برای باز شدن اتصال از یک پین استفاده می کند. سوکت چنگالی استنلس استیل در پایین دارای یک اتصال به شکل لوله برای ورود سیم بکسل استیل بوده و سایز آن متناسب با سایز سیم بکسل انتخاب می شود. گرید استنلس استیل 316 از سوکت چنگالی استنلس استیل که نه تنها خواص ضد زنگ مناسبی دارد بلکه در برابر میدان مغناطیسی نیز از خود واکنشی نشان نمی دهد دارای محبوبیت و کاربری بالاتری می باشد. این سوکت استنلس استیل که بدون نیاز به کوچکترین آبکاری سطح و تنها به واسطه ترکیبات شیمیایی خود خواص ضد اکسید شدن دارد در اتصالات سازه های استیل دارای کاربرد بسیاری است.

مشاهده جدول
سوکت چنگالی استنلس استیل
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation