TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

حلقه فولادی استیل

حلقه فولادی استیلحلقه فولادی استیل Stainless steel master ring یکی دیگر از اتصالات استیل پر کاربرد بالاخص در ایجاد اسلینگ سیم بکسلی و اسلینگ زنجیری برای اهداف لیفتینگ می باشد. حلقه فولادی استیل اغلب بصورت بسته تولید می شود اما نمونه های پیچی و ضامن دار آن نیز وجود دارد. حلقه فولادی استیل در واقع نقطه ای است که رشته های مختلف استیل سیم بکسل و رشته های مختلف استیل زنجیری بر روی این قطعه مکانیکی به یکدیگر می رسند. حلقه فولادی استیل که با توجه به نام انگلیسی آن امروزه به مستر لینک نیز شناخته می شود خواص ایده آل ضد زنگ داشته و بر حسب گریدی که انتخاب می شود می تواند از اکسید شدن در محیط های خورنده متفاوتی مصونیت داشته باشد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده گرید ها و سایز های مختلف حلقه فولادی استیل در ایران می باشد.


شکل ها و گرید های مختلف حلقه فولادی استیل


حلقه فولادی استیل اغلب در سه شکل مختلف که پر کاربرد ترین انها شکل بیضوی Oval master link می باشد تولید می شود. دو شکل دیگر عبارتند از شکل گلابی حلقه فولادی استیل که با نام انگلیسی Pear Master Link و شکل گرد و دایره ای که با نام Round Master Link شناخته می شود تولید می شود. دو گرید کاربردی حلقه فولادی استیل مانند دیگر اتصالات استیل عبارتند از گرید 304 دارای ترکیبات 18% کروم، 8% نیکل و گرید 316 حلقه فولادی استیل که به نام استیل نگیر نیز شناخته می شود و با درکیبات 18% کروم، 8% نیکل و 2% Mo مولیبدنیوم که فلزی تاثیر گذار نه تنها در خواص ضد زنگ حلقه فولادی استیل بلکه بر قابلیت جذب آن توسط آهنربا می باشد. قیمت حلقه فولادی استیل تحت تاثیر سایز و گرید آن می باشد و در سایز برابر قیمت حلقه فولادی استیل 316 بالاتر از قیمت حلقه فولادی استیل 304 بگیر می باشد.

حلقه بیضی استنلس استیل 316

حلقه بیضی استنلس استیل 316 stainless steel oval master link از جمله اصلی ترین بخش های تشکیل دهنده اسلینگ ها برای لیفتینگ بار می باشد. حلقه فولادی بیضی استنلس استیل 316 در واقع نقطه ای می باشد که تمامی رشته های سیم بکسل و یا زنجیر از اسلینگ های چند پا یا چند شاخه در این نقطه به یکدیگر می رسند. برند های معتبر مختلفی در دنیا به تولید حلقه بیضی استنلس استیل 316 می پردازند که این محصولات ضد زنگ بدون نیاز به آبکاری سطحی و دارای تنسایل مقاومت کششی حدود 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع N/mm2 می باشند. این حلقه استنلس استیل که بصورت بسته بدون پیچ یا ضامن مورد استفاده قرار می گیرد همراه با اتصالاتی چون قلاب و شکل در بیشتر اسلینگ های سیم بکسل دیده می شود. تکین بکسل وارد کننده انواع حلقه فولادی استنلس استیل در گرید های 304 و 316 دارای خواص مکانیکی برابر می باشد.

مشاهده جدول
حلقه بیضی استنلس استیل 316
حلقه دی گوشواره دار استیل 316  گرید 316حلقه دی گوشواره دار استیل 316
حلقه دلتا استیل  گرید 316حلقه دلتا استیل
حلقه گرد استنلس استیل  گرید 316حلقه گرد استنلس استیل
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation