TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

بست بکسل استیل

بست بکسل استیلبست بکسل استیل Stainless steel wire rope clip در واقع ابزاری مکانیکی برای ایجاد حلقه بر روی سر آزاد سیم بکسل و ایجاد اسلینگ های سیم بکسل سبک می باشد. بست بکسل استیل هم با استاندارد های آمریکایی با سایز و ابعاد اینچی و هم با استاندارد متریک با ابعاد میلیمتری تولید می شود و دارای شکل ها و استاندارد های مختلفی می باشد. بست سیم بکسل استیل اغلب نه بصورت تک بلکه در فواصل برابر و مشخص و در چند ردیف بر روی سیم بکسل استیل در تولید سازه های سیم بکسلی و یا اسلینگ مورد استفاده قرار می گیرد. تکین بکسل وارد کننده سایز ها، گرید ها و استاندارد های مختلف بست بکسل استیل در ایران می باشد.


مشخصات فنی و مکانیکی بست سیم بکسل استیل


بست سیم بکسل استیل از سه بخش اصلی شامل یک پیچ یو U Bolt :ه نوعی انکر می باشد، یک گریپ یا نگهدارنده بیرونی که بر روی پیچ یو سوار می شود و در واقع افزاینده تنش در تماس با سطح بیرونی سیم بکسل استیل می باشد و دو عدد مهره شش گوش استیل که با افزایش طول اتصال خود سبب حرکت بیشتر گریپ در ساختار بست بکسل استیل و افزایش تنش بر روی سطح سیم بکسل استیل می شود. بست بکسل استیل در دو گرید استیل 304 معروف به بگیر و استیل 316 معروف به نگیر تولید و عرضه می شود. قیمت بست بکسل استیل نگیر 316 بالاتر از گرید 304 می باشد.

بست سیم بکسل استیل تیپ آمریکایی

بست سیم بکسل استیل تیپ آمریکایی Stainless steel wire rope clips US type یکی از اتصالات سیم بکسل استیل محسوب می شود که برای ایجاد سازه های سیم بکسلی و همچنین ایجاد اسلینگ های سیم بکسلی سبک مورد استفاده قرار می گیرد. نوع طراحی گریپ و گاهی استاندارد رزوه های بولت بست سیم بکسل استیل تیپ آمریکایی مطابق با استاندارد های طراحی اتصالات سیم بکسل استیل به روش آمریکایی و مطابق با استاندارد ASTM آمریکا طراحی می شود. بدنه این اتصالات سیم بکسل استیل دارای 3 بخش اساسی است که هر سه از یک گرید از استنلس استیل یا گرید 304 و یا گرید 316 تولید می شوند. انکر بولت یا بطور اختصاصی تر U بولت که در دو طرف دارای رزوه می باشد، مهره های بیرونی و گریپ یا نگهدارنده بخش های اصلی بست سیم بکسل استیل آمریکایی را تشکیل می دهند.

مشاهده جدول
بست سیم بکسل استیل تیپ آمریکایی

بست بکسل استیل DIN741

بست سیم بکسل استیل DIN741 wire rope clip یکی دیگر از انواع گریب برای ایجاد حلقه در اتصال سیم بکسل می باشد. کاربری این بست استیل سیم بکسل نیز معمولا بصورت 2 الی چند ردیفه بوده و دارای بخش هایی یکسان با دیگر انواع بست بکسل استیل استاندارد می باشد. عبود دوبل سیم بکسل استیل یکی در رفت و یکی در بازگشت که در نهایت تشکیل یک چشمی دارد و سازه ای شبیه به اسلینگ سیم بکسل را بوجود می آورد. در اتصال بست بکسل استیل DIN741 با قرار گیری گریپ بر روی سیم بکسل دوبل با بسته شده مهره ها به تدریج سیم بکسل استیل دوبل بر روی هم فشرده شده و با ایجاد حداکثر اصطکاک از حرکت بر روی یکدیگر باز می ایستند. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده انواع بست بکسل استیل در گرید ها و سایز ها و استاندارد های مختلف در ایران می باشد.

مشاهده جدول
بست بکسل استیل DIN741
بست بکسل دو پیچ استیل 316  گرید 316بست بکسل دو پیچ استیل 316
بست بکسل تک پیچ استیل  گرید 316بست بکسل تک پیچ استیل
ترمز سیم بکسل استیل  گرید 316ترمز سیم بکسل استیل
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation