TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

سیم بکسل کیس وایر

سیم بکسل کیس وایر logoسیم بکسل کیس وایر KISWIRE یکی از معظم ترین تولید کنندگان سیم بکسل در سطح جهان می باشد. وسعت تولیدات کیس وایر به اندازه ای است که این برند بزرگترین کارخانه فراوری و تولید فولاد در کشور صنعتی کره را در اختیار دارد. سیم بکسل کیس وایر KISWIRE در ساختار های بسیار متنوعی برای کاربری های صنعتی مختلفی تولید می شود و بر خلاف برخی از برند ها مانند گوستاولف که بصورت تخصصی بر روی سیم بکسل آسانسوری تمرکز دارد، سیم بکسل کیس وایر KISWIRE به تولید انواع سیم بکسل آسانسوری، سیم بکسل نتاب، حفاری و جرثقیل و سیم بکسل های فولادی اسلینگ می پردازد و در تولید تمامی این ساختار ها نیز در سطح دنیا دارای مشتریان گسترده و محصولاتی بسیار با کیفیت است. تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده سیم بکسل کیس وایر KISWIRE در سایز ها و ساختار های مختلف در ایران می باشد.

ساختار های عمومی و کاربردی سیم بکسل کیس وایر KISWIRE

همانطور که پیش تر اشاره شد سیم بکسل کیس وایر KISWIRE برای انواع مختلف و صنایع مختلفی به تولید سیم بکسل با کیفیتی بالاتر از استاندارد جهانی می پردازد. قیمت سیم بکسل کیس وایر KISWIRE طبیعتا به سبب متریال مناسب تر و ارزنده تری که در محصولات استفاده می کند، تکنولوژی بالاتری که در فراوری فلزات دارد و شهرت جهانی که دارد و محصولاتی کهه طبق استاندارد صنایع کره تولید می کند بالاتر از برند های چینی می باشد و در رقابت با قیمت برند های اروپایی تولید کننده سیم بکسل قرار دارد. انواع سیم بکسل آسانسوری کیس وایر بصورت 8 رشته ای، سیم بکسل حفاری و جرثقیل کیس وایر 6 رشته ای بابافت های سیل و استاندارد و با مغزی های فولادی و کنفی تولید می شوند. سیم بکسل نتاب کیس وایر KISWIRE که یکی از پر مصرف ترین و پر مطالبه ترین نوع محصولات این برند محسوب می شود نیز در زمره محصولات این شرکت می باشد. تکین بکسل ارائه انواع و ساختار های مختلف سیم بکسل کیس وایر KISWIRE و استعلام قیمت سیم بکسل کیس وایر در ایران می باشد.

سیم بکسل نتاب کیس وایر KISWIRE

سیم بکسل نتاب کیس وایر KISWIRE non rotating wire rope که در سایز های مختلف از 8 میلیمتر تولید می شود یکی از پر طرفدارترین محصولات شرکت کیس وایر کره می باشد. سیم بکسل نتاب کیس وایر KISWIRE در دو ساختار 19X7 , 35X7 عرضه می شود و قابل استفاده بر روی تاور کرین ها بار ارتفاع بلند و درجا امنیت بالا است. جهت عکس بافت استرند های لایه میانی و لایه بیرونی در ساختار سیم بکسل نتاب کیس وایر KISWIRE مانع از باز شدن بافت آن بر اثر اعمال نیروی ترک یا تنش پیچشی در هر دو طرف می شود. نوع آبکاری سطحی سیم بکسل نتاب کیس وایر KISWIRE گاهی از نوع گالوانیزه سرد و گاهی نیز آغشته به روغن برای جلوگیری از تماس مستقیم سطح فلز مفتول با هوای بیرونی می باشد.

سیم بکسل نتاب کیس وایر KISWIRE

سیم بکسل حفاری کیس وایر KISWIRE

سیم بکسل حفاری کیس وایر KISWIRE excavating wire rope که دارای ساختاری 6 استرندی می باشد یکی از پر فروش ترین نوع سیم بکسل با تولید بسیار عمده می باشد. سیم بکسل 6 استرندی که اغلب با 19، 36 و 37 استرند تولید می شود پر مصرفترین نوع سیم بکسل می باشد که ساختار 19 مفتول آن برای کاربری های حفاری و ساختار 36 و 37 مفتول آن برای کاربری های لیفتینگ همراه با اسلینگ سیم بکسل بکار گرفته می شود. سیم بکسل حفاری کیس وایر KISWIRE که اغلب با بافت نوع سیل SEALE نیز استفاده می شود علاوه بر دکل های حفاری بر روی جرثقیل های سقفی، وینچ ها و بالابر ها نیز استفاد دارد. بازرگانی تکین بکسل عرضه کننده ساختار های مختلف سیم بکسل کیس وایر کره در ایران همراه با سرتیفیکت تولید کننده می باشد. سیم بکسل حفاری کیس وایر KISWIRE اغلب با تنسایل مقاومت کششی 1770 نیوتن بر میلیمتر مربع تولید می شود و دارای سطحی آبکاری شده از فلز زینک است.

سیم بکسل حفاری کیس وایر KISWIRE
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation