TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

قلاب دینام استیل

قلاب دینام استیلقلاب دینام استیل Stainless steel eye bolt که به آن پیچ چشمی استیل نیز گفته می شود یکی از ابزار های مکانیکی و زیر دسته اتصالات استنلس استیل محسوب می شود که از آن برای لیفتینگ بار های سنگین و اغلب برای بلند کردن ماشین آلات یک تکه دارای پیچ و یا مهره سطحی برای لیفتینگ می باشد. قلاب دینام استیل را برای لیفتینگ انواع ژنراتور، الکتروپمپ، الکتروگیربکس، الکتروموتور، کمپرسور، دستگاه جوش و ماشین آلاتی به این سبک مورد استفاده قرار می دهند. قلاب دینام استیل بطور کلی در دو نوع قلاب دینام استیل نری دارای پیچ اتصال و قلاب دینام استیل مادگی دارای یک مهره در بخش بیرونی برای اتصال بر روی پیچ دسته بندی می شود. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع قلاب دینام استیل در سایز های و گرید های مختلف می باشد.


مشخصات مکانیکی قلاب دینام استیل


قلاب دینام استیل در کل متشکل از دو بخش متصل می باشد که در اصل به روش فورج گرم و بصورت کاملا پیوسته تولید می شود که دنده زنی پیچ و یا مهره در آن می تواند در یک مرحله جداگانه صورت پذیرد. بخش چشمی این اتصال بصورت یک حلقه تو خالی برای اتصال دیگر ادوات لیفتینگ در حمل مانند قلاب، شگل و یا لینک زنجیر می باشد. در بخش دیگر از یک میله رزوه شده بصورت پیچ در قلاب دینام استیل نری و یا یک سوراخ داخل دنده بصورت مهره در قلاب دینام استیل مادگی استفاده می کند. فیمت قلاب دینام استیل بر حسب گرید و سایز می تواند متفاوت باشد.

قلاب دینام نری استیل DIN580

قلاب دینام نری استیل DIN580 Stainless steel eye bolt به سبب داشتن یک زائده بیرونی به شکل پیچ نری نامیده می شود و از نظر وزنی در سایز و ظرفیت برابر بالاتر از قلاب دینام مادگی استیل و قیمت بالاتری نیز دارد. قلاب دینام نری استیل DIN580 با بسته شدن در داخل مهره سطحی که در طراحی بدنه بسیاری از ماشین آلات صنعتی من جمله موتور های الکتریکی، دینام و کمپرسور ها ایجاد می شود برای لیفتینگ مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب دینام نری استیل DIN580 در واقع متشکل از یک حلقه یا چشمی متصل به یک راد رزوه شده از جنس استنلس استیل بوده و از اتصالات مشترک برای سیم بکسل و زنجیر استیل محسوب می شود که اتصال آن اغلب با قلاب برای لیفتینگ می باشد. دو گرید 304 و 316 از قلاب دینام نری استیل DIN580 در بازار یافت می شود که گرید 316 با وجود قابلیت های کششی برابر با گرید پایینتر به سبب مقاومت مناسب تر در برابر محیط های اسید رقیق انتخاب مناسب تری محسوب شده و دارای قیمت بالاتری نیز می باشد.

مشاهده جدول
قلاب دینام نری استیل DIN580

قلاب دینام استنلس استیل مادگی DIN582

قلاب دینام استنلس استیل مادگی DIN582 Stainless steel eye bolt در واقع متشکل از یک رینگ یا حلقه چشمی از جنس استنلس استیل می باشد که در دو طرف به یک مهره رزوه شده جوش خورده است و از نظر وزنی و قیمتی در سایز برابر پایین تر از قلاب دینام استیل نری قرار دارد. هر چند با کاربری محدودتر نسبت به قلاب دینام نری به سبب نیاز به یک زائده پیچ مانند بر روی سطح ماشین آلات صنعتی از جمله کمپرسورها که در تولید این ماشین آلات ترجیح به قرار دادن مهره سطحی برای لیفتینگ با قلاب دینام نری می باشد اما قلاب دینام استنلس استیل مادگی DIN582 در صنایع کاربری مختص خود را دارد. قلاب دینام استنلس استیل مادگی DIN582 در گرید 304 خواص ضد زنگ در برابر آب و رطوبت با قابلیت جذب اندک در میدان مغناطیسی و در گرید 316 دارای قابلیت مقابله با خورنده های کلریدی و عدم جذب بصورت مطلق تحت تاثیر میدان مغناطیسی تولید می شود.

مشاهده جدول
قلاب دینام استنلس استیل مادگی DIN582
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2023 | All ights Reserved | takinboxel Corporation