TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

بشکه گیر

بشکه گیربشکه گیر زنجیری در واقع ابزاری برای لیفتینگ بشکه های فلزی می باشد. البته برای حمل بشکه بر حسب شکل هندسی از اتصالات مختلفی استفاده می شود که بعنوان مثال بشکه گیر های جک دار برای لیفتینگ بشکه های پلاستیکی و پلیمری نمونه ای از آن می باشند.

بسیاری از مواد خام خشک و تر و محصولات صنعتی در بشکه های فلزی بسته بندی و به بازار عرضه می شوند. نفت خام از جمله انواع بار مایع و خود زنجیر فولادی از جمله بار های فلزی است که در بشکه فلزی بارگیری می شود. لیفتینگ بشکه های فلزی با بکارگیری ابزاری به نام بشکه گیر و همراه با جرثقیل برقی صورت می پذیرد.

بشکه گیر زنجیری از دو رشته زنجیر فولادی تشکیل شده است که در نقطه بالایی به نوعی حلقه اسلینگ و در نقطه پایینی به فک های نگهدارنده منتهی می شوند. البته در برخی از موارد بالاخص برای لیفتینگ بشکه هایی که دارای بار مایع هستند و به منظور جلوگیری از لنگر ناشی از حرکت مایع در داخل بشکه از بشکه گیر 4 رشته نیز استفاده می شود. با توجه به محدود بودن حجم بشکه های فلزی که کمتر از 400 لیتر می باشد از زنجیر سایز 6 برای اتصال بشکه گیر ها استفاده می شود که اغلب هر رشته از این زنجیر ها حدود 50 سانتی متر طول دارد. گرید زنجیر خشکه G80 با تنسایل 550 نیوتن بر میلیمتر مربع در اتصال فک های بشکه گیر مورد استفاده قرار گرفته است. در قسمت پایینی بشکه گیر زنجیری از فک های نگهدارنده استفاده شده که دارای دو بخش می باشد. فک ثابت در قسمت پشتی لبه بشکه و فک متحرک در قسمت داخلی قرار می گیرد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده انواع اتصالات زنجیر و لیفتینگ بار از جمله بشکه گیر زنجیری می باشد.

بشکه گیر زنجیری 2 رشته  بشکه گیر زنجیریبشکه گیر زنجیری 2 رشته
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation