TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

جرثقیل کیتو

جرثقیل کیتو logoجرثقیل KITO که در زمینه تولید انواع جرثقیل سقفی شامل جرثقیل برقی و جرثقیل دستی فعالیت دارد یکی از معتبرترین، شناخته شده ترین و با کیفیت ترین نوع جرثقیل های کارگاهی محسوب می شود. جرثقیل کیتو KITO که برای انواع مختلف کاربری با شرایط مختلف بدون الکتریسیته بصورت جرثقیل دستی ، همراه با الکتریسیته بصورت جرثقیل برقی در دو نوع اصلی تک فاز و 3 فاز و انواع جرثقیل سقفی ضد انفجار برای عملکرد در شرایط خاص و در محیط های کارگاهی که انتشار گازهای قابل مشتعل در آنها وجود دارد صورت می پذیرد. نکین بکسل وارد کننده جرثقیل سقفی کیتو KITO در انواع مختلف شامل جرثقیل دستی و جرثقیل برقی با تناژ 0.5 الی 10 تن می باشد.

تنوع و کاربری جرثقیل سقفی کیتو KITO

جرثقیل برقی کیتو KITO بصورت 4 کاره همراه با ترولی سقفی که بر روی ریل های سقفی حرکت می کند تولید و عرضه می شود. جرثقیل برقی کیتو KITO با مدل های مختلفی تولید و اغلب بصورت 4 کاره تک سرعته و بصورت سه فاز تا تناژ 10 تن بصورت نو و کارکرده در ایران موجود می باشد. این جرثقیل برقی از نوع زنجیری می باشد و در کل تمامی جرثقیل های سقفی تولید برند کیتو ژاپن از نوع زنجیری می باشند. استاندارد صنایع ژاپن که برای محصولات کیتو بکار گرفته می شود از معتبر ترین استاندارد های جهانی در زمینه جرثقیل سقفی می باشد.

جرثقیل برقی زنجیری کیتو KITO

جرثقیل برقی زنجیری کیتو KITO chain hoist بدون تردید یکی از معتبر ترین و حتی شاید در سطح جهانی معتبر ترین برند تولید کننده جرثقیل برقی باشد. جرثقیل برقی کیتو KITO بصورت محدود در حالت تک فاز و اغلب به حالت 3 فاز تولید می شود. برخی از طراحی های جرثقیل برقی کیتو ضد جرقه برای عملکرد در محیط هایی هستند که نشر گاز در آنها وجود دارد. جرثقیل برقی کیتو KITO بصورت دو سرعته در تناژ بین 0.25 الی 1 تن با کد EQ تولید شده و دارای قابلیت های لیفتینگ با سرعت بالا می باشد. پر مصرف ترین سری جرثقیل برقی کیتو KITO سری ER2 می باشد که اغلب تا توان 10 تن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از متریال های بسیار ویژه در تولید چرخدنده های بکار گرفته شده در داخل بلوک جرثقیل کیتو، استفاده از زنجیر های فولادی با قابلیت لیفتینگ بالا و رعایت کلیه موارد ایمنی از مهمترین ویژگی های جرثقیل برقی کیتو محسوب می شود.

جرثقیل برقی زنجیری کیتو KITO
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation