TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

سیم بکسل گوستاولف

سیم بکسل گوستاولف logoسیم بکسل گوستاولف Gustav Wolf Wire Rope که بطور خلاصه به سیم بکسل گوستاو نیز شهرت دارد بدون تردید شناخته شده ترین برند تولید کننده سیم بکسل بصورت خاص برای اتصالات آسانسوری در سطح جهان محسوب می شود. سیم بکسل گوستاولف Gustav Wolf که یک برند آلمانی می باشد که البته همین توضیح برای اثبات کیفی یک محصول صنعتی کافیست که تحت استاندارد صنایع آلمان تولید شده باشد. سیم بکسل گوستاولف آسانسوری از سایز 8 میلیمتر الی 13 میلیمتر تولید می شود و هم از ساختار های ساده و استاندارد سیم بکسل آسانسوری استفاده می کند و هم دارای سیم بکسل هایی با استاندارد های ویژه گوستاولف می باشد. تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده بافت های مختلف سیم بکسل گوستاولف Gustav Wolf در ایران می باشد.

مشخصات مکانیکی سیم بکسل گوستاولف Gustav Wolf

با توجه به اتصال و استفاده از سیم بکسل گوستاولف بر روی کابین های آسانسور یک سری از مشخصات مکانیکی کیفی بصورت استاندارد نه تنها برای سیم بکسل گوستاولف آلمان بلکه برای کلیه سیم بکسل های مورد استفاده در اتصالات آسانسور از اولویت بالایی برخوردار است. انعطاف مناسب، تنسایل مقاومتی بالا، خاصیت فنریت مفتول های بکار گرفته شده در سیم بکسل، آبکاری سطحی و مقاومت در برابر زنگ زدگی از مهمترین مشخصات فنی مورد نیاز برای سیم بکسل آسانسوری محسوب می شوند که در بالاترین سطح ممکن بر روی سیم بکسل گوستاولف Gustav Wolf رعایت شده اند.

سیم بکسل گوستاولف Gustav Wolf اصلی دارای شناسنامه و یک پلاک ویژه بر روی قرقره می باشد که مشخصات مکانیکی قرقره سیم بکسل را مشخص می کند و بر روی قرقره های ویژه چوبی و بسیار مستحکم ویژه سیم بکسل گوستاولف Gustav Wolf نیز عرضه می شود. یک مشخصه ظاهری خیلی خاص نیز بر روی سیم بکسل گوستاولف آلمان قابل رویت است و آن یک رگه و خط به رنگ سبز ویژه بصورت خطی بر روی استرند بیرونی سیم بکسل می باشد. البته در حال حاضر تمامی تولید کنندگان سیم بکسل های متفرقه چینی نیز که به تولید نمونه های طرح از سیم بکسل گوستاولف Gustav Wolf مبادرت دارند این خط رنگی را بر روی سطح بیرونی سیم بکسل های خود چاپ می کنند که با این وجود راهکارهایی برای تشخیص سیم بکسل گوستاولف اصلی با نمونه های طرح وجود دارد. تکین بکسل عرضه کننده و استعلام قیمت سیم بکسل گوستاولف در ایران در کوتاهترین زمان می باشد.

مقایسه سیم بکسل PAWO 836WS گوستاولف GUSTAVWOLF و PAWO 819W

این سیم بکسل GUSTAV WOLF هشت رشته ای دارای رشته های بیرونی ساخت و ساز Warrington Seale است. به دلیل کشش بسیار کم این سیم بکسل GUSTAV WOLF ، برای استفاده در آسانسورهای هیدرولیکی ایده آل است. از وزن زیاد آن می توان برای جبران خسارت نیز استفاده کرد (برای بزرگتر از 13 میلی متر، ، همچنین به PAWO 819W مراجعه کنید). ساخت و ساز: 8 x 36 Warrington-Seale با هسته سیم بکسل GUSTAV WOLF سیم فولادی ، ساختار منظم سیم های تحمل بار در رشته های بیرونی: 288 سیم کششی 1770 N / mm² ، سیم فولادی روشن یا گالوانیزه

این سیم بکسل GUSTAV WOLF هشت رشته ای در رشته های بیرونی ساخت وارینگتون را دارد. به دلیل کشش بسیار کم این سیم بکسل GUSTAV WOLF ، برای استفاده در آسانسورهای هیدرولیکی ایده آل است. از وزن زیاد آن می توان برای جبران خسارت نیز استفاده کرد (برای کابل Ø بزرگتر از 13 میلی متر ، همچنین به PAWO 836WS مراجعه کنید).

ساخت و ساز: 8 19 19 وارینگتون با هسته سیم بکسل گوستاولف فولادی ، تخمگذار منظم

سیمهای تحمل بار در رشته های خارجی: 152 سیم کششی 1770 N / mm² ، سیم فولادی روشن یا گالوانیزه

بررسی آلیاژ های فولادی سیم بکسل آسانسوری گوستاولف

راز کیفیت سیم بکسل آسانسوری گوستاولف در دو فاکتور انتخاب آلیاژ ها و ترکیبات فلزی مناسب و انجام عملیات سخت کاری حرارتی می باشد. قسمت اول یعنی بررسی و انالیز ترکیبات به روش مهندسی معکوس و با تست و آزمایش قابل دسترسی بوده و در واقع این فرایند سخت کاری حرارتی است که سیم بکسل گوستاولف را متمایز با باقی رقبا ساخته است. این عملیات حرارتی که از اطلاعات سری برند گوستاولف آلمان است شامل چند مرحله سرمایش و گرمایش مفتول های سیم بکسل می باشد که تا دماهای مشخص و با سرعت های مختلفی در فرایند صورت می پذیرد. این فرایند سخت کاری در نهایت هم بر انعطاف مفتول های سیم بکسل گوستاولف تاثیر داشته و هم بر تنسایل و سختی سطحی تاثیر می گذارد.

در ترکیبات آلیاژی سیم بکسل های آسانسوری گوستاولف که از آلیاژ های فولادی تولید می شود بصورت ترکیب با عنصر فلزی آهن که بالاترین درصد را به خود اختصاص می دهد از عناصر فلزی و نا فلزی مختلف دیگری نیز استفاده می شود. عنصر نا فلزی سیلیسیوم از 0.1 الی 0.3 درصد، عنصر فلزی منگنز از 0.5 الی 0.8% ، عنصر فلزی کروم با موجودیت 0.15 % ، نیکل با میزان حداکثری 0.2 % و گوگرد با موجودیت حداکثر 0.035% از مهمترین عناصری هستند که در تولید آلیاژ های فولادی سیم بکسل گوستاولف شرکت می کنند.

سیم بکسل آسانسوری مغز کنفی گوستاولف GUSTAV WOLF

سیم بکسل آسانسوری گوستاولف آلمان با برند جهانی GUSTAV WOLF از نوع مغز کنفی که دارای بافت نوع سیل SEALE می باشد یکی از شناخته شده ترین و مناسب ترین نوع سیم بکسل مصرفی در صنایع آسانسور می باشد که در سایز های مختلفی از 8 میلیمتر الی 20 میلیمتر تولید می شود اما در حالت مغز کنفی اغلب در سایز های بالای 10 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد. سیم بکسل گوستاولف در زمینه تولید سیم های آسانسوری دارای استاندارد های ثبت شده ای نیز مخصوص این برند می باشد سیم بکسل آسانسوری مغز کنفی گوستاولف GUSTAV WOLF دارای آبکاری سطحی از نوع گالوانیزه سرد می باشد که دارای یک مقاومت نسبی در تماس با رطوبت باشد و به نام PAWO 819 FC ثبت شده و دارای حداقل MBL 31.5 KN برای سایز 8 میلیمتر و حداکثر MBL 188 KN برای سایز 20 میلیمتر است.

سیم بکسل آسانسوری مغز کنفی گوستاولف GUSTAV WOLF

سیم بکسل مغز فولادی گوستاولف GUSTAV WOLF IWRC

سیم بکسل مغز فولادی گوستاولف GUSTAV WOLF IWRC دارای استحکام بالاتری نسبت به سیم بکسل گوستاولف مغز کنفی در قطر برابر می باشد بگونه ای که MBL آین سیم بکسل برای کمترین قطر یعنی 8 میلیمتر تقریبا دارای مقدار 43 کیلونیوتن می باشد. سایش بین لایه ای با توجه به نوع ساختار این سیم بکسل گوستاولف که لایه های بیرونی و درونی هر دو از جنس فولادی می باشند بیشتر از حالت کنغی می باشد و میزان انعطاف آن نیز طبیعتا کمتر است. سیم بکسل مغز فولادی گوستاولف GUSTAV WOLF IWRC دارای وزن بیشتر در واحد طول می باشد و بصورت آبکاری شده با فلز روی و گالوانیزه سرد به بازار عرضه می شود. البته سیم بکسل گوستاولف دارای ساختاری بینابینی برای سیم بکسل مغز کنفی و مغز فولادی نیز می باشد که از لایه های میانی نیز لایه اول از جنس فولادی و تنها مغزی درونی و یک استرند درونی آن از جنس کنفی می باشد.

سیم بکسل مغز فولادی گوستاولف GUSTAV WOLF IWRC
سیم بکسل سری PAWO گوستاولف GUSTAV WOLFسیم بکسل گوستاولف logo

سیم بکسل آسانسوری

سیم بکسل سری PAWO گوستاولف GUSTAV WOLF
سیم بکسل مغز کنفی سیم بکسل گوستاولف


موجود
سیم بکسل مخصوص گوستاولف GUSTAV WOLF قرقره های کوچکسیم بکسل گوستاولف logo

سیم بکسل فولادی

سیم بکسل مخصوص گوستاولف GUSTAV WOLF قرقره های کوچک
وارینگتون سیم بکسل گوستاولف


موجود
سیم بکسل آسانسوری گوستاولف با هسته تقویت شدهسیم بکسل گوستاولف logo

سیم بکسل فولادی

سیم بکسل آسانسوری گوستاولف با هسته تقویت شده
وارینگتون سیم بکسل گوستاولف


موجود
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation