TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

قلاب S

قلاب S که در زبان انگلیسی به eye hook خوانده می شود یکی از پر کاربرد ترین نوع قلاب و در کل از عمومی ترین نوع اتصالات صنعتی محسوب می شود. قلاب S هم در گرید های بالای فولادی و هم در گرید های استنلس استیل تولید شده و سایز های مختلف اینچی و میلیمتری دارد. قلاب S هم بصورت ساده و هم بصورت ضامن دارد تولید می شود و بعنوان اتصال صنعتی بر روی انواع اسلینگ های سیم بکسلی و اتصالات جرثقیل و لیفتینگ مورد استفاده قرار می گیرد. قلاب S در برخی از کاربری ها و توسط برند های معتبر تا قابلیت لیفتینگ بالای 200 تن نیز تولید می شود. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده سایز های مختلف قلاب S با برند های مختلف چینی، اروپایی و آمریکایی در ایران می باشد.


گرید های مختلف قلاب S فولادی


پر مصرف ترین گرید فولاد بکار گرفته شده در تولید قلاب S که از اتصالات مشترک زنجیر فولادی و سیم بکسل محسوب می شود گرید فولادی G80 می باشد که هم دارای تنسایل کششی مناسب برای لیفتینگ می باشد وهم بر اثر افزایش درصد بالای کربن ترد نشده است. قلاب S در دو وضعیت مختلف بصورت ثابت و بصورت گردان تولید می شود و بر حسب شرایط کاری یکی از این دو مورد استفاده می شود. روش تولید قلاب S به روش فورج گرم می باشد و در نهایت دارای عملیت سختی کاری برای افزایش تنسایل و البته سختی سطحی قلاب S می باشد که از سایش سطحی آن نیز جلوگیری می کند.

قلاب S

برند های معتبر تولید کننده قلاب S

قلاب S با برند های متفاوتی در بازار عرضه می شود. بسته به اینکه قلاب S از چه متریالی باشد می تواند تاثیر برند بر کیفیت و استقامت نیز متفاوت باشد. از این رو قلاب S از نوع استیل با توجه به متریال ثابتی که برای برند های مختلف بکار گرفته می شود و اغلب تنسایل مقاومتی 1570 نیوتن بر میلیمتر مربع را دارد از هر برندی باشد دارای خواص تقریبا یکسان می باشد. اما این امر در مورد قلاب S فولادی متفاوت می باشد و با توجه به اینکه برند های مختلف دارای روش های حرارتی متفاوتی برای بالا بردن تنسایل فولاد در اتصالات سیم بکسل و زنجیر هستند قلاب S فولادی برند های متفاوت نیز از نظر گرید و کاربری متفاوت هستند. در این میان قلاب S برند ییل YALE که برندی آمریکایی می باشد و قلاب S برند کروزبی که یکی از بزرگترین و معروف ترین تولید کنندگان اتصالات سیم بکسل و زنجیر است در دنیا بسیار مشهور و دارای ضریب امنیتی بسیار بالایی هستند.

برند های معتبر تولید کننده قلاب S

قلاب S سری Crosby S-320N

فاکتور طراحی قلاب S کروزبی برای فولاد کربن - 5 به 1. فاکتور طراحی برای فولاد آلیاژی - 4 به 1.
قابل اثبات است که 2-1 / 2 برابر Work Load Limit تست شده است.
نوک قلاب S Crosby با مشخصات کم.
قفل جدید یکپارچه (S-4320) مطابق استاندارد جهانی برای بلند کردن است.
قفل مهره ای سنگین با نوک قلاب.
چرخه بالا ، بهار طول عمر
هنگامی که از طریق سوراخ انتهای قلاب S مناسب محکم می شوید ، با هدف OSHA Rule 1926.550 (g) برای بلند کردن پرسنل مطابقت دارد.
خستگی دارای رتبه 1-1 / 2 برابر Work Load Limit برای 20،000 چرخه است
قلاب S (3/4 TC - 22TA) ، بار اثبات 2.5 برابر حد بار کاری است. قلاب S (20 TC - 60TA) ، بار اثبات 2 برابر بار بار کاری است.
متوسط ​​بار صاف کننده (نهایی) قلاب های کربنی 5 برابر Work Load Limit است. قلاب های S آلیاژی 1 تن تا 22 تن متوسط ​​بار صاف (نهایی) 5 برابر Work Load Limit است.
قلاب های S آلیاژی 30 تن تا 60 تن متوسط ​​بار صاف (نهایی) 4.5 برابر حد بار کاری است.
* قلاب جدید به سبک 320N

قلاب S سری Crosby S-320N
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2022 | All ights Reserved | takinboxel Corporation