TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

سیم بکسل فولادی یوشامارتین

سیم بکسل فولادی در واقع به سیم بکسل های مغز فولادی اتلاق می شود که اغلب در کاربری لیفتینگ بار مورد استفاده قرار می گیرند. در میان ساختار های مختلف سیم بکسل فولادی ساختار های 6X37 با مغزی فولادی IWRC و سیم بکسل نتاب 19X7 دارای کاربری گسترده ای در تولید اسلینگ در لیفتینگ بار با جرثقیل دارند.

یکی از برند های معتبر تولید کننده سیم بکسل فولادی برند یوشامارتین Usha-Martin می باشد که در واقع تولید کشور هند و تحت لیسانس کشور انگلستان می باشد. سیم بکسل فولادی یوشا مارتین اغلب در گرید های بالاتر از 1770 نیوتن بر میلیمتر مربع با مغزی فولادی IWRC تولید می شود. نوع پوشش سطحی بکار رفته در سیم بکسل فولادی یوشامارتین اغلب گالوانیزه سرد می باشد که به منظور جلوگیری از زنگ زدگی مفتول های فولادی سیم بکسل بکار گرفته شده است . آبکاری گالوانیزه سرد سیم بکسل با بکارگیری عنصر فلزی زینک که قابلیت الکترون دهی بالاتری نسبت به آهن دارد صورت می پذیرد. اغلب نمونه های سیم بکسل فولادی یوشامارترین همچنین بصورت گریس کاری شده به بازار عرضه می شوند. بکارگیری گریس طلایی رنگ بر روی سطح سیم بکسل فولادی از تماس مستقیم آب و خورنده ها با سطح مفتول سیم بکسل جلوگیری به عمل می آورد.

به منظور داشتن مقاومت سایشی بالاتر برخی نمونه از سیم بکسل های فولادی یوشا-مارتین بصورت کامپکت COMPACT تولید شده اند که سطح مقطه مفتول های آنها در قسمت بیرونی استرند ها دارای یک شکل تخت بوده که حداقل مقاومت سایشی را پدید می آورد. بدیهی است که قیمت سیم بکسل فولادی و سیم بکسل نتاب کامپکت به سبب تکنولوژی بالاتر تولید بالاتر از قیمت سیم بکسل ها با پروفیل مفتول ساده می باشد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده ساختار های مختلف سیم بکسل یوشامارتین در ایران است.

سیم بکسل فولادی یوشامارتین
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2023 | All ights Reserved | takinboxel Corporation