TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

سیم بکسل KISWIRE آسانسوری

سیم بکسل آسانسوری کیس وایر KISIWRE در میان بهترین برند های تولید کننده انواع سیم بکسل آسانسوری در دنیا محسوب می شود که محصولاتی در سایز های متنوع با انعطاف بسیار بالا، مقاومت کششی بسیار مناسب و هم در نوع مغز فولادی و هم در نوع مغز کنفی در بازار جهانی عرضه می کند. فاکتور های کیفی سیم بکسل آسانسوری کیس وایر KISWIRE کره که مطابق با استاندارد صنایع این کشور و با استاندارد های بین المملی تولید می شود دارای بیشترین میزان حجمی تولیدات سیم بکسل در میان تمامی برند های بین المملی در سطح جهان بوده و بزرگترین کارخانجات تولید فولاد در کشور کره را دادا می باشد.


مشخصات مکانیکی سیم بکسل آسانسوری کیس وایر


سیم بکسل آسانسوری کیس وایر که در سایز های 8 میلیمتر الی 13 میلیمتر تولید می شوداغلب دارای تنسایل 1770 نیوتن بر میلیمتر مربع می باشد که سطح بالایی از مقاومت کششی را برای این سیم بکسل که البته با ضریب امنیتی بالا نیز تولید می شود فراهم می آورد. انعطاف بسیار بالا که از بکاربری مفتول هایی با آلیاژ ویژه فلزی و دارای عملیات حرارتی منحصر به فرد تولید می شود از دیگر مزایای مثبت این برند جهانی سیم بکسل می باشد. آبکاری سطحی مناسب مفتول سیم بکسل با فلز زینک بصورت گالوانیزه سرد مقاومت سطحی مناسبی را در برابر رطوبت به سیم بکسل آسانسوری کیس وایر KISWIRE می دهد. نوع مغزی چه از نوع الیاف کنفی باشد و چه از نوع مغزی فولادی با کیفیت بسیار بالایی مورد استفاده قرار گرفته است.

سیم بکسل KISWIRE آسانسوری

فرآوری فولاد بکار رفته در تولید سیم بکسل آسانسوری کیس وایر

یکی از مهمترین و سری ترین بخش های تولید سیم بکسل با ساختار های مختلف عملیاتی است که برای فراوری فلزات بکار رفته در تولید مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف ترکیبات شیمیایی که به روش آنالیز قابل دسترسی هستند اطلاعات مربوط به عملیات حرارتی که در جهت ارتقای تنسایل کششی و سختی سطخی بکار گرفته می شوند قابل دسترسی نبوده و از مهمترین فاکتور های کیفی سیم بکسل آسانسوری با برند کیس وایر نیز محسوب می شوند. علاوه بر سختی و تنسایل حتی انعطاف سیم بکسل آسانسوری نیز که از مهمترین فاکتور های کیفی محسوب می شود تحت تاثیر عملیات حرارتی قرار دارد.

فرآوری فولاد بکار رفته در تولید سیم بکسل آسانسوری کیس وایر
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2023 | All ights Reserved | takinboxel Corporation