TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

������ �������� ������������

سیم بکسل فولادیسیم بکسل های فولادی در واقع سیم بکسل هایی هستند که از آنها برای ایجاد اسلینگ های سیم بکسلی استفاده می شود. سیم بکسل های فولادی که دارای مغزی از جنس فولاد می باشند اغلب دارای ساختار های 6 رشته و 6 استرندی بوده و در تنسایل مقاومتی بالایی تولید می شوند. سیم بکسل فولادی که بر روی قرقره های 1000 متری چوبی عرضه می شود اغلب دارای آبکاری سطحی از نوع گالوانیزه می باشد هر چند نمونه هایی روغن اندود شده از آنها نیز در بازار یافت می شود.


مشخصات مکانیکی سیم بکسل فولادی


سیم بکسل های فولادی اغلب به سبب قابلیت کششی بسیار بالایی که برای لیفتینگ بار دارند شناخته می شوند. به سبب مغزی از جنس فولادی که دارند دارای وزن واحد طول بیشتری نسبت به سیم بکسل های مغز کنفی هستند. انعطاف سیم بکسل فولادی نیز کمتر از انعطاف سیم بکسل های مغز کنفی است. دو ساختار بسیار کاربری از سیم بکسل فولادی عبارتند از ساختار 6X36 , 6X37 که یکی با بافت نوع استاندارد و دیگری با بافت نوع وارینگتون تولید می شود. سیم بکسل فولادی را همراه با اتصالاتی چون قلاب و شگل بصورت اسلینگ مورد استفاده قرار می دهند.

سیم بکسل فولادی ساختار 6X36

یکی از کاربردی ترین و مستحکم ترین ساختار های سیم بکسل فولادی ساختار 6X36 می باشد که دارای بافت نوع وارینگتون است. قابلیت های کششی بسیار بالای این سیم بکسل فولادی در کنار انعطاف مناسبی که با در نظر گرفتن مغزی فولادی دارد سبب استفاده از آن در انواع اسلینگ های سیم بکسلی بصورت پرسی، گیس بافت، سوکت دار و ترکیب بافت و پرس شده است. سیم بکسل 6X36 اغلب در تنسایل های بالا مانند 1770 و 1960 نیوتن بر میلیمتر مربع مورد استفاده قرار می گیرد. بر روی سطح بیرونی مفتول های این سیم بکسل فولادی با فلز روی طی فرایند آبکاری گالوانیزه سرد پوشانیده شده است. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده سیم بکسل های فولادی اسلینگ ساختار های 6X36 در سایز های مختلف و با تنسایل مقاومت کششی مختلف می باشد.

سیم بکسل فولادی ساختار 6X36

سیم بکسل فولادی ساختار استاندارد 6X37

سیم بکسل فولادی ساختار استاندارد 6X37 standard steel wire rope که نوع بافت آن استاندارد می باشد یکی دیگر از انواع سیم بکسل فولادی بکار گرفته شده برای اهداف لیفتینگ با کاربری صنعتی سنگین محسوب می شود. قطر تمامی 37 مفتول بکار گرفته شده در تمامی استرند های این سیم بکسل فولادی با یکدیگر برابر می باشد و ساختاری با قابلیت بسیار بالای کششی و البته انعطافی به نسبت پایین تر به سیم بکسل فولادی وارینگتون دارد. تنسایل مقاومت کششی این سیم بکسل فولادی بدون تاثیر پذیری از قطر آن دارای میزان حداقلی 1770 و در ایده آل ترین حالت تنسایل مقاومت کششی 1960 نیوتن بر میلیمتر مربع را دارد. از این بافت استاندارد بصورت آبکاری شده گالوانیزه سرد و گاهی نیز بصورت روغن اندود با روغن طلای و یا سیاه برای تولید اسلینگ سیم بکسل برای اهداف لیفتینگ بار بصورت تک شاخه یا چند شاخه استفاده می شود. مغزی این ساختار سیم بکسل نیز از نوع فولادی انتخاب می شود که حداکثر WLL , MBL را برای این کاربری فراهم آورد. قیمت سیم بکسل فولادی ساختار 6X37 بسته به قطر، نوع آبکاری و برند تولید کننده و البته با تاثیر پذیری از تنسایل مشخص می شود. تکین بکل وارد کننده و عرضه کننده سیم بکسل فولادی در ایران می باشد.

سیم بکسل فولادی ساختار استاندارد 6X37
سیم بکسل فولادی اسلینگ  وارینگتونسیم بکسل فولادی اسلینگ
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2021 | All ights Reserved | takinboxel Corporation