TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

������������ ����������

مهارکش استیلمهارکش استیل Stainless steel turnbuckle از اتصالات مشترک زنجیر و سیم بکسل استیل محسوب می شود که دارای شکل های بسیار متنوعی چه در قسمت بدنه و چه در قسمت اتصال می باشد. مهارکش استیل متشکل از دو بخش اصلی یکی بدنه یکپارچه که به روش فورج گرم از گرید های مختلف استنلس استیل تولید می شود و دیگری قلاب، سوکت و یا حلقه متصل به یک پیچ می باشد. پیچ استیل در داخل بدنه استیل مهارکش استنلس استیل قابلیت بسته شدن و جابجایی داشته و بدین طریق با افزایش یا کاهش طول اتصال سبب تغییر میزان تنش کششی در اتصال سیم بکسل استیل و یا زنجیر استیل می شود. مهارکش های استیل در دسته بندی اصلی بر حسب نوع بدنه به دو دسته مهارکش لوله ای استیل و مهارکش تخت استنلس استیل قابل دسته بندی هستند. تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده انواع اتصالات استنلس استیل و انواع مهارکش استیل در شکل های مختلف و با استاندارد های متنوع می باشد.


مشخصات مکانیکی مهارکش استیل


مهارکش استیل دارای خواص ضد زنگ ایده آلی در تماس با بسیاری از خورنده های طبیعی دارد و سرعت اکسید شدن در آن بسیار کند تر از مهارکش فولادی می باشد. با این وجود تنسایل مقاومت کششی مهارکش استیل که در هر دو گرید اغلب برابر 1570 N/mm2 نیوتن بر میلیمتر مربع و یا مگاپاسکال می باشد می تواند پایین تر از تنسایل مهارکش فولادی که میزان آن بر حسب درصد کربن و ترکیبات دیگر مشخص می شود باشد. مهارکش استنلس استیل در گو گرید مختلف مانند بسیاری دیگر از انواع اتصالات استیل تولید می شود که گرید های 304 با اندکی قابلیت جذب توسط آهنربا و گرید 316 نگیر بدون قابلیت جذب توسط آهنربا می باشد. قیمت مهارکش استیل گرید 316 با توجه به وجود درصد کمی از عنصر فلزی گرانبهای مولیبدنیوم در ساختار اندکی بالاتر از قیمت مهارکش استیل گرید 304 می باشد.

مهارکش ساده استیل یکسر حلقه یکسر قلاب

مهارکش ساده استیل یکسر حلقه یکسر قلاب Jis type turnbuckle یکی از ادوات بسیار پر کاربرد مخصوصا در گرید استیل می باشد که برای افزایش و کاهش طول و در نتیجه تنش اتصال سیم بکسل استیل و زنجیر استیل مورد استفاده قرار می گیرد. مهارکش های ساده دارای بدنه ای باز هستند که پیچ های داخلی آنها بصورت کاملا واضح قابل رویت می باشد. مهارکش استیل ساده دارای بدنه ای می باشد که به روش فورج گرم و قالبگیری تولید شده در دو سمت ابتدایی و انتهایی از مهره استیل استفاده شده که در داخل این مهره ها از بدنه مهارکش استیل نیز پیچ هایی که در طرف دیگر دارای نوعی اتصال چشمی، قلاب و یا سوکت هستند قرار گرفته است. سایز و قابلیت های مهارکش استنلس استیل ساده متناسب با قابلیت های ورنی و باری که بر پیکر مهارکش وارد می آید کنترل می شود. مهارکش ساده استیل اغلب در قسمت رزوه شده از دنده های درشت و گاهی حتی دنده کبریتی استفاده می کند.

مشاهده جدول
مهارکش ساده استیل یکسر حلقه یکسر قلاب

مهارکش لوله ای استنلس استیل

مهارکش لوله ای استنلس استیل Closed body turnbuckle اغلب دارای وزن بالاتری نسبت به مهارکش تخت یا ساده استیل در سایز برابر داشته و قیمت بالاتری نیز دارد. از نظر طراحی تنها تفاوت مهارکش لوله ای استیل با مهارکش های ساده و یا تخت استیل بدنه ای است که به شکل لوله یا استوانه تو خالی مورد استفاده قرار می گیرد. این مهارکش ها که بالاخص برای کاربری تزیینی که امروزه از انواع شگل استیل برای ایجاد ساده های سیم بکسلی استفاده می شود بکار گرفته می شود. مهارکش لوله ای استیل نیز برای داشتن قابلیت اتصال به بار در دو طرف بر روی پیچ های بسته شده بر روی بدنه مهارکش دارای نوعی اتصال که گاهی حلقه، گاهی قلاب و یا سوکت می باشد استفاده می کنند. تکین بکسل وارد کننده انواع مهارکش استیل در سایز های مختلف برای کاربری های صنعتی مختلف می باشد.

مشاهده جدول
مهارکش لوله ای استنلس استیل
تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2023 | All ights Reserved | takinboxel Corporation