TEL: 02155422791
لوگوی سیم بکسل تکین بکسل

سیم بکسل مرغداری

سیم بکسل مرغداریسیم بکسل مرغداری Poultry wire rope گونه ای نرم و منعطف از سیم بکسل ها می باشد که دارای مقاومت کششی کمی بوده و از 6 استرندی تشکیل شده است. سیم بکسل مرغداری در اتصالات ماشین آلات تغذیه طیور در مرغداری ها و برای اتصالات بشقاب های دانخوری و آبخوری نیپل مورد استفاده قرار می گیرد. سیم بکسل مرغداری از گرید های پایین آهنی و تلب با آبکاری سطحی گالوانیزه به رنگ نقره ای مورد استفاده قرار می گیرد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده و عرضه کننده سیم بکسل مرغداری در سایز های مختلف و بصورت قرقره ای 1000 متری و باز می باشد.


ساختار عمومی سیم بکسل مرغداری


سیم بکسل مرغداری یک سیم بکسل مغز کنفی می باشد البته نه تنها در مغزی کل سیم بکسل در وسط استرند ها از الیاف کنفی استفاده شده است بلکه در مغزی هر استرند نیز از الیاف کنفی استفاده شده است و بطول کلی باید کفت در سطح مقطع سیم بکسل مرغداری بخش عمده را الیاف کنف تشکیل می دهد. از این رو می باشد که با وجود ظاهر بیرونی کاملا فولادی به هیچ وجه در صنایع از سیم بکسل مرغداری برای لیفتینگ بار استفاده نمی شود. سیم بکسل مرغداری اغلب در سایز های پایین و کمتر از 10 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد. آبکاری سطحی سیم بکسل از این نوع از نوع گالوانیزره سرد می باشد.

سیم بکسل مرغداری 6X12+7FC

سیم بکسل مرغداری که به آن سیم بکسل هفت لا نیز گفته می شود دارای بیشترین میزان انعطاف در میان تمامی ساختار های سیم بکسل در قطر برابر می باشد چرا که بخش عمده سطح مقطع سیم بکسل مرغداری را کنف پوشانیده است. به سیم بکسل مرغداری سیم بکسل هفت لا گفته می شود چرا که نه تنها یک استرند کنفی در مغزی خود دارد بلکه در مغزی هر 6 استرند دیگر نیز از الیاف کنفی استفاده می کند که در مجموع هفت رشته کنف را در ساختار خود جای می دهد. بازرگانی تکین بکسل وارد کننده سیم بکسل مرغداری ساختار 6X12+7FC در سایز های مختلف و بصورت گالوانیزه می باشد.

مشاهده جدول
سیم بکسل مرغداری 6X12+7FC

سیم بکسل هفت لا مرغداری

سیم بکسل هفت لا مرغداری 7 fiber core poultry wire rope در واقع در میان تمامی ساختار های سیم بکسل دارای بالاترین میزان انعطاف می باشد چرا که بخش قابل توجهی از کل ساختار این سیم بکسل را الیاف کنفی تشکیل می دهند. سیم بکسل هفت لا مرغداری در کل به سیم بکل هفت لا نیز شهرت دارد و اغلب در سایز های کمتر از 10 میلیمتر در مرغداری ها مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب از پایین ترین تنسایل کششی بکار گرفته شده در تولید انواع سیم بکسل یعنی تنسایل 1560 نیوتن بر میلیمتر مربع در شکل دهی و استفاده از این سیم بکسل مرغداری استفاده می شود که انعطاف بسیار بالایی نیز دارد. از اتصالات سیم بکسل مختلفی در استفاده از سیم بکسل هفت لا مرغداری برای ایجاد لوپ و چشمی و اسلینگ های سبک من جمله از انواع بست بکسل استفاده می شود.

سیم بکسل هفت لا مرغداری
سیم بکسل مرغداری گالوانیزه  مغز کنفیسیم بکسل مرغداری گالوانیزه

قیمت سیم بکسل مرغداری شش رشته

در میان تمامی سیم بکسل های شش رشته که بخش عمده ای از کل سیم بکسل های صنعتی را تشکیل می دهند، قیمت سیم بکسل مرغداری در پایین ترین رتبه در قطر برابر قرار دارد. این امر به سبب بکارگیری عمده الیاف کنفی که در مقایسه با فولاد در حجم برابر قیمت بسیار پایینتری دارند حاصل می شود. مقایسه قیمت سیم بکسل مرغداری شش رشته با سیم بکسل 6 رشته حفاری و یا جرثقیل با ساختار 6X19 تی با مغزی کنفی به سبب استفاده از مفتول های فولادی در سر تا سر شش استرند بیرونی کمتر می باشد. بدیهی است که این مقایسه در مورد سیم بکسل حفاری 6 رشته مغز فولادی با تفاوت بیشتری صورت می پذیرد. در مقایسه با سیم بکسل اسلینگ که با یکی از دو ساختار 6X36 , 6X37 «یز تولید می شوند قیمت سیم بکسل مرغداری با توجه به ساختار تمام فولادی مفتول های سیم بکسل اسلینگ بسیار کمتر می باشد. آنچه روشن است تفاوت و گستردگی بالای ساختار و بافت های سیم بکسل است که برای هر صنعت نوعی از ساختار مناسب با شرایط کاری آن صنعت را به همراه دارد.

تکین بکسل

TEL : 02155422791
Email: info [at] takinboxel [dot] ir
طراحی و سئو توسط:
نانوتجارت

© Copy right 2024 | All ights Reserved | takinboxel Corporation